Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

PVN1 II daļa К списку тем

PVN1 II daļa
samaksāts avanss uz ES, bet pēc nepareiza rēķina (rēķins bija ar PVN), invoisu pārraxtīja, bet

1) par mazāku summu

2) ar jūlija datumu,ar citu nr.piekam ierakstot ka priekšapmaksa

ko, lai raxta PVNpielikumā, reversu rēķināšu no pareizās summas, bet rēķina nr un datumu??
Sibylla
Sibylla 12.07.2007 15:28
1499 сообщений на сайте

Ответы (7)

Pēc manām domām tas avansa maksājums, kad saņemsi preci, tad pildīsi pielikumu PVN Nr.- par iegādātām precēm ES valstīs, bet pagaidām tas tikai ir avansa maksājums. Kā citi domā?
Sausene
Sausene 12.07.2007 15:38
820 сообщений на сайте
vai tad nebija jātaisa reverss arī par avansā samaksātām summām??

Tikai par saņemtajiem avansiem??
Sibylla
Sibylla 12.07.2007 15:43
1499 сообщений на сайте
nu vismaz saskaņā ar metodiskajiem materiāliem ir jārēķina reverss

Metodiskie materiāli par pievienotās vērtības nodokļa aprēķināšanas un uzskaites kārtību avansa maksājumiem

12. Avansa maksātājs – preču saņēmējs – avansa maksājumu, kas samaksāts par preču saņemšanu no citas dalībvalsts apliekamās personai, uzskaita:

D “Avansa maksājums”

K “Nauda”;

12.1. vienlaikus iegrāmato PVN summu par preču iegādi ES teritorijā, kas aprēķināta, pamatojoties uz saņemtā nodokļa rēķina, maksāšanai budžetā:

D “Pievienotās vērtības nodoklis par avansa maksājumu”

K “Norēķini par pievienotās vērtības nodokli”;

12.2. tajā pašā taksācijas periodā maksāšanai budžetā aprēķināto PVN summu pārgrāmato kā priekšnodokli:

D “Norēķini par pievienotās vērtības nodokli”

K “Pievienotās vērtības nodoklis par avansa maksājumu”;
Sibylla
Sibylla 12.07.2007 15:52
1499 сообщений на сайте
Reverss arī par avansā samaksāto. Ja invoisā ar mazāku summu, tad ar "-" zīmi invoisa saņemšanas mēnesī, ja vairāk darījumu nav paredzēti
Stradniex
Stradniex 12.07.2007 15:53
573 сообщения на сайте
bet tas pirmais priekšapmaksasinvoiss ir nepareizs pēc būtības, es taču nevaru rēķināt reversu uz summu ar viņu PVN.
Sibylla
Sibylla 12.07.2007 15:56
1499 сообщений на сайте
zvanīju uz vidu, viņi teica, ka reverss jārēķina jūlijā uz pareizo summu un pareizo invoisu, bet tā ļoti nepārliecinoši...:-<
Sibylla
Sibylla 12.07.2007 16:03
1499 сообщений на сайте
Es rēķinātu PVN no avansā samaksātās summas
Stradniex
Stradniex 12.07.2007 16:19
573 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.