Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Tematiskajā pārbaudē darbinieku aptaujas anketas К списку тем

Tematiskajā pārbaudē darbinieku aptaujas anketas
Labrīt!

Varbūt kāds var palīdzēt ar informāciju.

Anketās, kuras aizpilda darbinieki, kad uzņēmumā ierodas VID darbinieki veikt tematisko pārbaudi, kā konkrēti ir noformulēts jautājums par darba algu? Tur tiek jautāta aprēķinātā vai izmaksātā darba alga un par kādu periodu (par pēdējo mēnesi, vai vispār, kāda ir darba alga)?

Paldies!
Elve
Elve 24.07.2007 08:01
151 сообщение на сайте

Ответы (8)

Viens no jautājumiem ir - kā Jums izdodas iztikt ar to algu, ko Jūs saņemat?
Aivars007
Aivars007 24.07.2007 08:11
26984 сообщения на сайте
Мои работники писали сколько они получают на руки (izmaksata),и они не писали конкретный период (месяц или год)и работники СГД насколько я помню не уточняли период
Gravchik
Gravchik 24.07.2007 08:14
6084 сообщения на сайте
Aptaujā ir 20 jautājumi, un vēl 21-ais ar 4 apakšpunktiem.

13.p. ir šāds Darba samaksa (alga) ____ Ls, tās izmaksas datums ___.

19. Saņemot norādīto darba smaksu, es varu nodrošināt savu iztiku un obligāto maksājumu veikšānu. Ja nē - tad norādīt citus izdevumu segšanas avotus.

20. Apliecinu, ka darba samaksu "aploksnē" nesaņemu.

21.1. Esmu informēts, ka saskaņā ar CSP aprēķināto - pilna iztikas minimuma preču un pakalpojumu groza vidējā vērtība no šģ. 1.aprīļa (2006.) ir ls 114,42.

Tagad droši vien jau lielāka summa.

Vēl ir jautājumi par darba laiku, par atvaļinājumu, par to - parakstās par algas saņemšanu vai nē, vai pārskaita uz banku utt.

Aivars007
Aivars007 24.07.2007 08:20
26984 сообщения на сайте
mums bija vēl krutāk, tad summa tekstā, ka esmu informēts par iztikas minimuma groza vidējo vērtību nebija ierakstīta vispār, tur stāvēja svītriņa. Kad pajautāju, kāds tad ir šobrīd iztikas minimuma grozs, inspektori pat nevarēja atbildēt. Nezinu vai gaidīja, ka es pati ierakstīšu tā vērtību vai kā?

Patiesībā es neatradu arī kur būtu teikts, ka man kā darbiniekam šādas ziņas VIDam būtu jāsniedz, ja pārbaude ir uzņēmumam nevis man. Ja es strādāju ne vienā vien darbavietā, kā gan lai es atceros no kura datuma es strādāju tieši šajā.. to var atcerēties nu labi, ja pirmos 6 mēnešus, bet ja nostrādāts vairāk kā gads. Jūs tiešām visi zinat datumu?
Cleo
Cleo 24.07.2007 08:36
19234 сообщения на сайте
es uztaisiju sev špikirīti, jo VIDa darbiniekiem patīk precizitāte, un nav svarīgi, vai jūs nozinat, vai norakstījat no špikera
Cherrutti
Cherrutti 24.07.2007 10:12
462 сообщения на сайте
prasa VID algu uz papīra un pie pārbaudes arī atļava paskatīties līgumā no kura datuma sācis strādāt
Tore
Tore 24.07.2007 10:18
981 сообщение на сайте
Mani darbinieki rakstīja līgumā noteikto algu, par datumu kad pieņemti, sagatavoju špikerus, jo pati uz vietas neesmu un līgumi pārbaudes brīdī nav pieejami. Tad pēc tam vadītājs ar darbinieka "darba attiecību paketi" brauc uz VID, kur salūdzina līgumā rakstīto ar anketu. Piekrītu par to, ka vai man jāatceras kad sāku strādāt, nu strādāju un viss:'(
Sunits
Sunits 24.07.2007 11:46
53 сообщения на сайте
20. Apliecinu, ka darba samaksu "aploksnē" nesaņemu.

--------------

Неслабо.

Знаю, что СГД хотело и на работников наложить ответственность за зарплату в конвертах. Но о конкретных действиях не знала.
Julijatim
Julijatim 26.07.2007 14:31
8799 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.