Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

EDS - VID pētījums К списку тем

EDS - VID pētījums
Pētīs viedokļus par elektroniskās deklarēšanas sistēmu

www.DELFI.lv2.augusts 2007 16:48

Lai uzlabotu elektroniskās deklarēšanas sistēmu, Valsts ieņēmumu dienests vienojies ar Latvijas Universitātes sociologiem par pētījuma veikšanu. Pētījuma rezultāti ļaus apzināt nodokļu maksātāju viedokļus un ieteikumus, tādējādi sniedzot būtisku ieguldījumu elektroniskās deklarēšanas sistēmas uzlabošanā un attīstībā, informēja LU Preses centrā.

Elektroniskās deklarēšanas sistēmas (EDS) klientu skaits nepārtraukti palielinās, un šobrīd sasniedz 24 000. No tiem 4 000 ir fiziskas personas un 20 000 - juridiskas personas. No visiem uzņēmumiem EDS klienti viedo aptuveni 1/10 (8%).

VID un pētījuma veicēji, Latvijas Universitātes speciālisti, aicina visus nodokļu maksātājus, kas iesniedz atskaites, deklarācijas un pārskatus papīra veidā vai elektroniski, piedalīties pētījumā par un aizpildīt anketu internetā http://www.kndati.lv/aptauja/

Anketas ir pieejamas gan latviešu, gan krievu valodās un ir paredzētas gan juridiskām, gan fiziskām personām, gan tiem, kas lieto EDS, gan tiem, kas vēl nav izlēmuši, vai izmantot šo sistēmu.
Aivars007
Aivars007 02.08.2007 22:29
26984 сообщения на сайте

Ответы (4)

Piedalījos intereses pēc. Visumā ar EDS esmu apmierināta( labāk kā paīra formātu nest uz VID) Tagad nesam tikai Gada pārskatu un UIN dekl.
Ilma
Ilma 03.08.2007 08:30
30495 сообщений на сайте
Es arī vakar piedalījos.
Andaz
Andaz 03.08.2007 09:01
27892 сообщения на сайте
Man ar tas gods bija izteikt savu viedokli!

Man jau patīk ļoti, bet varētu nedaudz to vienkāršot
Larao
Larao 03.08.2007 09:02
6767 сообщений на сайте
Es arī piedalījos, jo man EDS ļoti patīk.
Aivareno
Aivareno 03.08.2007 11:56
6641 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.