Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

IIN - precizētās atskaites К списку тем

IIN - precizētās atskaites
Labdien! Kas varētu paskaidrot, kā iesniegt precizēto par darbinieku, kurš nodokļa grāmatiņā ierakstījis apgādājamos no š.ģ. janvāra (ierakstīja tagad, strādā jau sen). Es aprēķināju pārmaksāto nodokli, bet kad man jāprecizē viņa dati- gada beigās par visu gadu vai par katru iepriekšējo mēnesi atsevišķi? Kur to var izlasīt? Paldies!
Dora36
Dora36 27.08.2007 11:43
351 сообщение на сайте

Ответы (6)

1. no algas turpmāk neieturiet IIN, kāmēr summa izlīdzinās

2. sakarā ar to ka tikai tagad ierskats, rēķiniet turpmāk IIN ar atvieglojumiem un lieciet darbiniekam iet pašam uz VID, lai pats aizpilda deklarāciju un prasa atpakaļ IIN
Larao
Larao 27.08.2007 11:47
6767 сообщений на сайте
es izvēlētos 2.variantu no tiem ko piedāvāja Larao.
Cleo
Cleo 27.08.2007 20:02
19234 сообщения на сайте
Es arī domāju par 1.variantu Ja uz VID, tad tikai nākošgad februārī un naudiņu cilvēks atgūs jūnijā. Paldies!
Dora36
Dora36 28.08.2007 08:38
351 сообщение на сайте
nav nemaz tik ilgi, šogad pēc nodotajām deklarācijām februārī naudiņa tika saņemta martā
Larao
Larao 28.08.2007 09:12
6767 сообщений на сайте
bet no otras puses visos semināros saka, ka tas ir grāmatveža pienākums pārrēķināt un neieturēt, bet es ar esmu par slinku to darīt, vienmēr izskaidroju darbiniekam viņa pienākumus un sūtu uz VID
Larao
Larao 28.08.2007 09:14
6767 сообщений на сайте
Man samaksāja jūnijā. Deklarāciju iesniedzu jau februārī. Pagājušogad gan bija ātri. Tagad visi gudri, sniedz ātri. Labošu un neieturēšu.
Dora36
Dora36 28.08.2007 09:51
351 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.