Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Invoice no Igaunijas vai polijas EUR К списку тем

Invoice no Igaunijas vai polijas EUR
Sadarbības firmas no Igaunijas un Polijas izraksta rēķinus EUR, bet viņu valūtā neko nenorāda ir tikai rēķins iekš EUR- vai es mierīgu sirdi drīkstu grāmatot EUR vai tomēr man būtu jārēķina viņu vietējā valūtā, cik tas ir un jāgrāmato EEK un PLN, jo ar vietējo valūtu man būs jāpiegrāmato arī valūtu kursa svārstības.

Biku apjukums, jo citi sūta arī vietējās valūtas rēķinus, bet šeit..

Ko darīt?
Agme
Agme 02.09.2007 22:32
28 сообщений на сайте

Ответы (7)

Ja izraksta tikai EUR mierīgi variet grāmatot EUR, priekš kā Jūms butu jārēķina viņu valuta? Tas ir viņu galvas sāpes..;-)
Februaris
Februaris 02.09.2007 22:52
3562 сообщения на сайте
Mani samulsināja viena persona:-D, kas uzskatīja par pareizu visu pārrēķināt

Es jau iegrāmatoju, bet pārliecināties tak vajag, vai ir pareizi
Agme
Agme 02.09.2007 22:56
28 сообщений на сайте
PVN deklarācijā Jums būs jānorada viņu vietējo valūtu, nevis EUR, bet savos grāmatvedības reģistros jebkurā gadījumā jāgrāmato latos.
Meek
Meek 02.09.2007 23:11
5675 сообщений на сайте
Я счет ввожу в евро, программа пересчитывает также в латы, а курс для отчета ПВН1 рассчитываю сама, у эстонцев, литовцев евро тоже привязан к национальной валюте - 1евро=15,6466 ЕЕК
Tatajna
Tatajna 02.09.2007 23:38
4215 сообщений на сайте
насколько помню..
Tatajna
Tatajna 02.09.2007 23:38
4215 сообщений на сайте
Rēķinaties, ka savu ceturkšņa atskaiti 'par PVN viņi nodod nevis EUR bet nacionālajā valūtā pēc kursa, kas ir viņu valstī. Kad VIDs būs apstrādājis atskaites (pašreiz ir par I ceturksni), jūs saņemsiet viņu vēstuli ar lūgumu paskaidrot atšķirības vai nodot labotās atskaites. Man tā ķēpa ir ar lietuviešiem. Nu jau gan liekas, ka esam vienojušies ka rēķins ir abās valūtās.
Sanny
Sanny 03.09.2007 06:31
352 сообщения на сайте
Nu man programmā var vadīt kādā valūtā vajag un galā tā pat ir latos tā ka šis jautājums nesagādā nekādas problēmas, bet problēma var rasties tieši PVN atskaitēm, lai sakristu viņu nodotā nacionālā valūta ar mūsējo iesniegto, jo paskatīties ta man nav kur, jo gan Poļi gan Igauņi sūta savus rēķinus tikai EUR
Agme
Agme 03.09.2007 10:45
28 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.