Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Apdrošināšanas prēmijas maksājums ar kvīti К списку тем

Apdrošināšanas prēmijas maksājums ar kvīti
Esmu pašnodarbināta persona, līgums par apdrošināšanas pakalpojumu sniegšanu ir ar apdrošināšanas kompāniju. Ja firma maksā skaidrā naudā par polisi,- rakstu kvīti, bet kvīts ir mana personīgā (Vārds Uzvārds). Šie nav mani ienākumi, bet naudas "koridors", lai nonāktu pie apdrošinātāja. Sanāk apburtais loks, ja kāds no grāmatvežiem iedod VID 4.pielikumu kā manus tiešos ienākumus :-@. Kur ir izeja, ja man šis darījums palielina ienākumus- neņemt no JURIDISKAJĀM personām skaidru naudu???:-/
Vesmaru
Vesmaru 07.09.2007 09:50
2 сообщения на сайте

Ответы (4)

Šie ieņēmumi ir jūsu ieņēmumi, jo izdevumi būs tās summas, kuras atdosiet apdrošinātājiem. Bet apliekamais ienākums - starpība.
Andaz
Andaz 07.09.2007 09:56
27892 сообщения на сайте
Īstenībā - izeja neskaidrībām - noalgot kaut uz pāiris stundām mēnesī grāmatvedi, kas visu izdara. Pašai būs mierīgs prāts!
Andaz
Andaz 07.09.2007 09:57
27892 сообщения на сайте
Es savā grāmatvedībā lieku uz ieņēmumiem un uzreiz uz izdevumiem-jā. Šos 4.pielikumusdod tikai daži grāmatveži, un sanāk nesaprašanās, vai tie vispār ir jāsniedz VID.
Vesmaru
Vesmaru 07.09.2007 10:01
2 сообщения на сайте
Es par visiem tādiem sniedzu - nav problēmu no programmas izdrukāt un nodot. Toties pašai mierīgāks prāts!
Andaz
Andaz 11.09.2007 09:34
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.