Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Для новичков

pvn deklarācija К списку тем

pvn deklarācija
man tāds jautājums, ja klientam ir izrakstīts priekšampmaksas rēķins par summu 25692.38 lvl augustā, ar noteikumu, ka 20% no summas ir jaasamkasaa avansaa un pārējie 80% pēc preču piegādes, kas notiksies septembrii.

vai pvn deklarācijā man 18% pvn(783.84) no šīs iemaksātās summas ir jāliek augusta pvn deklarācijā, jo ir samaksāta summa avansaa augustā

vai es varu likt visu lielo pvn(3919.18) iekshaa septembra deklarācijā, jo tad buus izrakstiita ppr un pircējs būs saņēmis preci?

paldies jau iepriekš!
Pegazs
Pegazs 13.09.2007 16:29
226 сообщений на сайте

Ответы (5)

а зачем Вы выставили счетна предоплату на всю сумму? Выставьте счет на сумму аванса
Lenulja
Lenulja 13.09.2007 16:39
11 сообщений на сайте
PVN atskaitē ir jāliek augustā par to summu, kas saņemta. Un septembrī liksiet atlikušo, ja tas būs galējais rēķins, bet ja saņemsiet atkal avansu, tad tikai atkal no avansa PVN.
Incisv77
Incisv77 13.09.2007 16:41
57 сообщений на сайте
PVN deklarācijā augustā samaksātos 20% no priekšapmaksas rēķina tas ir -783.83 Ls var likt tad,ja ir saņemts avansa rēķins tieši par šo summu un saņemta prece.Paši nevar izdalīt šo summu no priekšapmaksas rēķina,kaut tā ir samaksāta. Bet tā kā prece būs saņemta septembrī,tad arī visu PVN pēc PPR jāliek septembrī.
Domas
Domas 19.09.2007 13:59
8 сообщений на сайте
Visu kopejas summas PVN liek septembrii un atgriez augusta avansa PVN.
Buridio
Buridio 20.09.2007 09:52
152 сообщения на сайте
Ага, и закрыть долг на сумму аванса.
Solik
Solik 20.09.2007 10:46
4622 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.