Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Для новичков

lidmašīnas biļetes К списку тем

lidmašīnas biļetes
jaaluudz zinosho paliidziiba!

ideja taada, tiek vesti klienti uz seminaaru aarzemees, bet uznjeemums, kur straadaa muusu klienti, pats veelas apmaksaat lidmašīnas biļešu izmaksas, jo šādas dāvanas nepieņem. brauciens jau ir bijis un uzņēmums lūdz, lai es izrakstu rēķinu par lidmašīnas biļetēm.

mans jautājums- vai es vispaar driikstu nodarboties ar šādu "biļešu tirdzniecību". airbaltic rēķinā, summa ir 164lvl biļetes cena, 32.8 nodokļi(kaadi nezinu), 9lvl par lidojuma laika maiņu un 6lvl par pirkumu internetā, kopā 211.8, nekaads pvn nav noraadiits, kaa man izrakstiit rēķinu, jo man jau buus ar pvn!

paldies jau iepriekš, atvainojos, ka tik gari!
Pegazs
Pegazs 18.09.2007 10:21
226 сообщений на сайте

Ответы (4)

Vai nevar rakstīt rēķinā -izdevumu kompensācija?Manuprēt, jūs jau ar biļešu tirdzniecību nenodarbosieties - tikai saņemsiet atpakaļ savu, par klienta izdoto naudu?
Otija
Otija 18.09.2007 11:10
1772 сообщения на сайте
Var jau izdomāt kaut kādu citu tekstu. Piemēram, semināra apmaksa.
Andaz
Andaz 18.09.2007 11:11
27892 сообщения на сайте
Izdevumu kompensācija nav PVN objekts...
Otija
Otija 18.09.2007 11:12
1772 сообщения на сайте
tad kaa man dariit - rakstiit rēķinā 179.49 bez pvn, pvn=32.31, kopaa 211.8, un seminaaara apmaksa?

liels paldies par atbildeem!
Pegazs
Pegazs 18.09.2007 11:27
226 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.