Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN piemerošana krāvu transportēšanai К списку тем

PVN piemerošana krāvu transportēšanai
Cien. kolēģi! Palīdziet man, lūdzu, ar PVN likuma saprašanu - ir tāda situācija, ka mūsu kompanija nodarbojas ar kravu transportēšanu, galvenokārt, mēs strādājam ar citiem ES dalibvastim un piemērojam PVN 0% likmi, bet tagad mums jāizrakstā rēķins Latvijas kompanijai (PVN maksātājs)par kravas transportēšanu no Zviedrijas uz Latviju. Un es neka nevaru saprast kādu PVN likmi jāpiemero un pēc kāda PVN likuma panta ??? VID konsultācijas nodaļā ir dažādi viedokļi - 0% sask. ar 1.panta36.punktu un 18% sask. ar 31.panta2.daļu.
Waglevika
Waglevika 18.09.2007 15:49
30 сообщений на сайте

Ответы (5)

Metodiskie materiāli par pievienotās vērtības nodokļa aprēķināšanu

151. Preču transporta pakalpojuma ES teritorijā sniegšanas vieta ir iekšzeme, ja preču transporta pakalpojumu ES teritorijā apliekamā persona sniedz citai apliekamajai personai neatkarīgi no tā, kur uzsākta preču transportēšana.

36.piemērs

Latvijā apliekamā persona A ir noslēgusi līgumu ar Latvijas apliekamo personu B par preču transportēšanu no Latvijas preču saņēmējam Vācijā.

Latvijas apliekamā persona B, izrakstot nodokļa rēķinu darījuma partnerim Latvijā, piemēro PVN 18 % likmi.
Lena__
Lena__ 18.09.2007 16:17
70 сообщений на сайте
22.pants. Preču transporta pakalpojuma Eiropas Savienības teritorijā sniegšanas vieta

(4) Preču transporta pakalpojuma Eiropas Savienības teritorijā sniegšanas vieta ir iekšzeme, ja preču transporta pakalpojumu Eiropas Savienības teritorijā apliekamā persona sniedz citai apliekamajai personai neatkarīgi no tā, kur uzsākta preču transportēšana.

"Bilance Nr.8(164) 4.2007. Informācija par PVN piemērošanu transporta pakalpojumiem
Lena__
Lena__ 18.09.2007 17:14
70 сообщений на сайте
Ja transporta uzņēmums, latvijas aplikeama persona, sniedz transporta pakalpojumus ES teritorijā citai latvijas apliekamai personai, šim pakalpojumam vienmēr jāpiemēro PVN likmi 18% likme neatkarīgi no tā, kura dalībvalstī uzsākta preču trasportēsana (Bilance)
Lena__
Lena__ 18.09.2007 17:18
70 сообщений на сайте
PVN budet 18 %, t.k. perevozka proishodit na ES territoriji,a platit LV zareģ. lico po zakonu o PVN 22.chasti4.punktu
Lapochka
Lapochka 18.09.2007 20:07
955 сообщений на сайте
Liels Jums paldies par ļoti saprotamu atbildi!!! Tagad man viss ir skaidrs.:-D
Waglevika
Waglevika 19.09.2007 09:19
30 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.