Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nodokļu pārmaksa К списку тем

Nodokļu pārmaksa
Labrīt! Paņēmu apkalpošanā firmu, kur iepiekšējais grāmatvedis ir uzrādījis nodokļu pārmaksu. Salīdzinot ar VID nodokļu izdruku, pārmaksa neparādās. Izsakiet savas domas, kā būtu pareizi jāizgrāmato šī nodokļu pārmaksa.Paldies, lai Jums jauka un veiksmīga darba dieniņa!
Kirsbauma
Kirsbauma 19.09.2007 08:03
1581 сообщение на сайте

Ответы (5)

Kļūda - iepriekšējais...:-D
Kirsbauma
Kirsbauma 19.09.2007 08:05
1581 сообщение на сайте
Man bija šāds gadījums - tika izdots uzņēmuma vadītāja rīkojums, un šīs summas tika norakstītas zaudējumos ar visām no tā izrietošajām sekām.

Pastāstīju un parādīju auditoram - iebildumu nebija.
Aivars007
Aivars007 19.09.2007 08:15
26984 сообщения на сайте
Es gan iesāktu ar to, ka pārbaudītu atskaites ar VID izdrukām!

Man ir bijusi pretēja situācija - man nav pārmaksas, VIDā parādās! Izrādījās, ka VID darbinieks kļūdaini ievadījis PVN deklarācijas - nav ievadījis vienu summu - neatskaitāmo PVN!
Andaz
Andaz 19.09.2007 09:47
27892 сообщения на сайте
Es atskaites iespēju robežās - par iepriekšējo gadu -pārbaudīju. Bet rakņāties vēl 3 gadus atpakaļ uzskatīju par lieku.

Vēl jo vairāk, ka bijusī grāmatvede nodokļu izdrukas VIDā bija vairāk vai mazāak regulāri saņēmusi un atstājusi bez ievērības, lai gan starpības bija ne santīmos, bet ar 3 cipariem (bez santīmiem).

Bet, paldies Dievam, tā nu jau ir pagātne.
Aivars007
Aivars007 19.09.2007 10:33
26984 сообщения на сайте
Es jau uz šodienu pārbaudīju VIDa nodokļu izdrukas, viss kārtībā. Paldies par padomiem.
Kirsbauma
Kirsbauma 19.09.2007 18:48
1581 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.