Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

jaaluudz paliidziiba veelreiz, jo iesaaceeju sadaljaa atbildi nesanjee К списку тем

jaaluudz paliidziiba veelreiz, jo iesaaceeju sadaljaa atbildi nesanjee
jaaluudz zinosho paliidziiba!

ideja taada, tiek vesti klienti uz seminaaru aarzemees, bet uznjeemums, kur straadaa muusu klienti, pats veelas apmaksaat lidmašīnas biļešu izmaksas, jo šādas dāvanas nepieņem. brauciens jau ir bijis un uzņēmums lūdz, lai es izrakstu rēķinu par lidmašīnas biļetēm.

mans jautājums- vai es vispaar driikstu nodarboties ar šādu "biļešu tirdzniecību". airbaltic rēķinā, summa ir 164lvl biļetes cena, 32.8 nodokļi(kaadi nezinu), 9lvl par lidojuma laika maiņu un 6lvl par pirkumu internetā, kopā 211.8, nekaads pvn nav noraadiits, kaa man izrakstiit rēķinu, jo man jau buus ar pvn!

paldies jau iepriekš, atvainojos, ka tik gari!
Pegazs
Pegazs 20.09.2007 13:01
226 сообщений на сайте

Ответы (10)

Atbildi jūs te arī nesaņemsiet, tikai katra lietotāja viedokli!
Andaz
Andaz 20.09.2007 13:36
27892 сообщения на сайте
Rēķinu manuprāt jāraksta kā izdevumu kompensācija tā laikam bija. Bet par izdevumu kompensāciju PVN manuprāt bija rakstīts PVN likumā. Jāpameklē.
Ilma
Ilma 20.09.2007 13:42
30495 сообщений на сайте
nu es buutu pateiciiga arii par viedokli!

vai man shis reekjins jaaraksta ar pvn vai bez, ja ierakstiishu ka tie bija seminaara izdevumi piemeeram?

luudzu , luudzu paliidziet!
Pegazs
Pegazs 20.09.2007 13:42
226 сообщений на сайте
Ваи нужно написать конкретно: компенсация за авиобилеты, тогда без ПВН. ИМХО.
Xan
Xan 20.09.2007 13:45
4878 сообщений на сайте
Rēķinu var izrakstīt atbilstoši uzņēmuma saim. darbībai.

"jo šādas dāvanas nepieņem ... klienti uz seminaaru aarzemees" un "rēķinu par lidmašīnas biļetēm - pats veelas apmaksaat lidmašīnas biļešu izmaksas"

nepareizs "airbaltic" rēķinā maksātājs ?
Tatjana77
Tatjana77 20.09.2007 13:46
7478 сообщений на сайте
nu buutiibaa,es arii jautaaju savam koleegjim kaadeelj tad vinji shiis biljetes nepeerk pashi, ja reiz taada prakse, nu vinjsh atbildeeja, ka vinjsh esot nopircis un neesot padomaajis, bet tagad jebkuraa gadiijumaa man shis reekjins ir jaauzrazho, tik nezinu ko tad rakstiit iekshaa!
Pegazs
Pegazs 20.09.2007 13:49
226 сообщений на сайте
Nu bet Jums taču teica - izdevumu kopmpensācija un palasiet PVN likumu.
Ilma
Ilma 20.09.2007 13:51
30495 сообщений на сайте
2. Likuma normas nepiemēro:

2.1. līgumsodiem, drošības naudai, rokas naudai, biedru naudai, apdro¬šināšanas sabiedrību izmaksātajai atlīdzībai par apdrošināšanas gadījumu, pasākumu dalības maksai un izdevumu kompensāciju maksai, kas nav atlīdzība par preču piegādi vai pakalpojumu sniegšanu;

tas ir saskaņā ar MK noteikumiem
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 20.09.2007 13:58
2557 сообщений на сайте
Nu lūk skaidri un gaiši.
Ilma
Ilma 20.09.2007 14:00
30495 сообщений на сайте
liels paldies!:-)
Pegazs
Pegazs 20.09.2007 15:02
226 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.