Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Kreditrekins no ES un PVN?! К списку тем

Kreditrekins no ES un PVN?!
Saņēmta prece un reklāmas materiāli no ES firmas un no tās firmas ražotnes iekš China. (China ražotājs pārdod ES firmai un tā patiešo organizējusi piegādi no China). Atmuitojot China preces samaksāts PVN un saņēmot rēķinu no ES aprēķināts reverss.

Tagad tiek piestādīts kredītrēķins, kas samazina kreditora parādu - maksājamo summu.

Jautājus - kā pareizi iegrāmatot?

D 53 un K izdevumu, precu konti?

Ja es samzinu precu kontu, kas notiek ar pasizmaksām, tās jāpārrēķina? Vai ielikt kā par precēm saņemto atlaidi? Lai gan tas nav korekts risinājums, bet kā savādāk? Daļa precu tachu jau notirgotas!!

Un otrs jautājusm par PVN un deklarāciju šajā darījumā. Kredītrēķinam aprēķinu PVN un lieku deklarācijā atkal kā reversu?? Bet tai daļai kas saņemta no China un samaksāta ieku kā atmaksājamo summu? Pielikumā arī jāatspoguļo kredītrēķins?

Ceru, ka saprotami izklāstīju savu problēmu un palīdzēsit atrisināt šo situāciu.
Ince
Ince 29.09.2007 22:44
425 сообщений на сайте

Ответы (10)

Возьмите свои договора и определитесь сами, за что вы платите ПВН на границе, за что делаете реверс, и на что выставлен кредитный счет.Кто, как не вы решит вашу проблему? Ли? Проблему ли?
Solik
Solik 29.09.2007 23:41
4622 сообщения на сайте
Кредитный счет уменьшает ваш долг.

В декларации НДС не проводится.
Iriss
Iriss 30.09.2007 00:06
12893 сообщения на сайте
Iriss

сообщений: 5270 30.09.2007 00:06

Кредитный счет уменьшает ваш долг.

В декларации НДС не проводится.

Перед кем???
Solik
Solik 30.09.2007 00:09
4622 сообщения на сайте
Aaaa

Читала и ничего не поняла а там ЕС
Iriss
Iriss 30.09.2007 00:12
12893 сообщения на сайте
И не токи....
Solik
Solik 30.09.2007 01:28
4622 сообщения на сайте
Nesapratu jūsu diskusiju, bet jautājums paliek - kredītrēķns samazina uzņēmuma parādu piegādātājam (ES valsts), kā pareizi darījumu grāmatot un atspoguļot PVN deklarācijā un pielikumā?
Ince
Ince 30.09.2007 18:27
425 сообщений на сайте
Проводки те же, что и при приходе товара, но со знаком минус, и в приложении ПВН ттоже с минусом.
Tatajna
Tatajna 30.09.2007 21:26
4215 сообщений на сайте
Ne sovsem ponjaten sledujushij moment "Atmuitojot China preces samaksāts PVN un saņēmot rēķinu no ES aprēķināts reverss".

Esli u Vas bil tamozennij gruz i Vi ego rastomazivali, to estj, na tamozne zaplatili PVN, to o kakom reverse po PVN idet razgovor. Esli gruz bil tamozennij, to na vistavlennij schet na oplatu - revers delatj ne nado i v deklaraciji po PVN pokazivatj ne nado, tak kak uplachennij PVN na granice Vi uze pokazali v deklaraciji po PVN.
Nataly
Nataly 30.09.2007 22:12
нет сообщений на сайте
Da, pro kreditnij schet, oprihodujte ego sledujushim obrazom:

D 7120 K 531.. (-...EUR/USD) s minusom, revers PVN delatj ne nado, esli Vi rastamazivali gruz i platili PVN na granice.
Nataly
Nataly 30.09.2007 22:15
нет сообщений на сайте
Daļa preces no ES nāca - tai aprēķināts un reversais PVN.

Tai precei, kas no China - atmuitota un uz robežas samaksāts PVN.

Tātad grāmatvedībā (noliktavas uzskaitē, pašizmaksa)preces cena nesamazinās, tikai samazinās mans parāds precu piegādātājam. Ja tā, tad grāmatojums skaidrs.

Un PVN deklarācijā arī nekas nav jāparāda? Jo nav atgriešana, bet maksājamās summas samazinājums??
Ince
Ince 01.10.2007 14:40
425 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.