Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

atvaļinājums pēc slimības К списку тем

atvaļinājums pēc slimības
Darbinieks gadu, līdz šī gada aprīlim bija uz slimības lapas B.

No 10.09 - 30.09. viņš izmantoja pagājušā gada atvaļinājumu, par kuru samaksu jau bija saņēmis 2006. gadā. Bet no 01.10. - 28.10. darbinieks izmanto šī gada atvaļinājumu. Sanāk, ka atvaļinājuma naudu aprēķina par 5 mēnešiem???
Zulrika
Zulrika 10.10.2007 01:01
3 сообщения на сайте

Ответы (5)

vai tad 6 mēnešus pirms tam nevar saskaitīt?
Andaz
Andaz 10.10.2007 09:54
27892 сообщения на сайте
tad sanāk, ka 5 mēneši pirms atvaļinājuma 2007.g. un 1 mēnesi ņem no 2006.g.???
Zulrika
Zulrika 10.10.2007 10:28
3 сообщения на сайте
Jālasa Darba Likums

75.pants Vidējās izpeļņas aprēķināšana

(1) Visos gadījumos, kad darbiniekam saskaņā ar šo likumu izmaksājama vidējā izpeļņa, tā aprēķināma par pēdējiem sešiem mēnešiem no darba algas, no normatīvajos aktos, darba koplīgumā vai darba līgumā noteiktajām piemaksām, kā arī no prēmijām.

(2) Ja pēdējo sešu mēnešu laikā darbinieks nav strādājis un viņam nav izmaksāta darba samaksa, vidējo izpeļņu aprēķina no darba samaksas par darbu sešos mēnešos pirms šā perioda.

(3) Ja pēdējo 12 mēnešu laikā darbinieks nav strādājis un viņam nav izmaksāta darba samaksa, vidējo izpeļņu aprēķina no valsts noteiktās minimālās mēneša darba algas kopsummas pēdējos sešos mēnešos. Dienas vidējo izpeļņu šādā gadījumā aprēķina, darba samaksas kopsummu dalot ar darba dienu skaitu šajā periodā.
Andaz
Andaz 10.10.2007 10:54
27892 сообщения на сайте
Nē nu protams, likumu es arī protu iekopēt.

Bet es lūdzu, vai kāds nevar to izkaidrot uz šo reālo situāciju?:-<
Zulrika
Zulrika 11.10.2007 10:40
3 сообщения на сайте
Zulrika

ziņojumu: 3 11.10.2007 10:40

Nē nu protams, likumu es arī protu iekopēt.

Bet es lūdzu, vai kāds nevar to izkaidrot uz šo reālo situāciju?

Vai tiešām grūti ir izlasīt likuma pantus!!!

Pie tam - nebūs nekādas milzu atšķirības vai par 5 vai 6 mēnešiem rēķināsiet! ja nu vienīgais kaut kādas prēmijas (par ko šaubos) izmaksātas!
Andaz
Andaz 11.10.2007 13:48
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.