Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

PPR izlietojums К списку тем

PPR izlietojums
Как отправить отчёт по накладным в электронном виде,если не было не использовано ни одной накладной за квартал? Заполнить невозможно......:-S
Ndm
Ndm 10.10.2007 13:06
90 сообщений на сайте

Ответы (9)

nevajag aizpildīt, vajag atstāt tukšu, ielikt tikai periodu no līdz... datumam un vadītāja Vārdu uzvārdu, amatu un datumu.

nulles liikt nevajag, ja ielikāt, tad rindas galā ir vārds Dzēst (ja nemaldos), nospiediet uz to un pēc tam uz Pārbaudīt un saglabāt atskaiti.
Cleo
Cleo 10.10.2007 20:10
19234 сообщения на сайте
tikai vēl precizējot jautājumu - runa iet par pavadzīmju numuru atskaiti, kas iesniedzama reizi ceturksnī vai par PPR - preču pavadzīmju - rēķinu izlietojuma atskaiti , kas iesniedzama reizi mēnesī?
Cleo
Cleo 10.10.2007 20:11
19234 сообщения на сайте
Я заполняла Pārskats par PPR numuru izlietojumu (так сказали в VIDe) , но там графы "номер" и "серия" обязательны для заполнения, иначе не отправляется. М.б. мне надо другую форму заполнять? Тогда какую?:-/
Ndm
Ndm 12.10.2007 11:15
90 сообщений на сайте
forma pareizā, nerakstiet neko, saglabājiet tukšu. Nu esmu sūtījusi EDs tukšas pavadzīmju numuru izlietojuma atskaites, var aizsūtīt un neraksta, ka kļūdains. Ja iesākāt rakstīt kādas nulles, tad jau ieteicu, nospiediet rindas galā Vārdu Dzēst. Tad saglabāt.
Cleo
Cleo 12.10.2007 18:07
19234 сообщения на сайте
Я в таком случае жертвую одним номером и декларирую его как анулированный. Тогда отчет проходит.
Jfl
Jfl 14.10.2007 15:42
7767 сообщений на сайте
Daru kā Cleo un vienmēr nav bijušas nekādas problēmas. Rakstīt kādu nummuru tāpēc kā anulētu man liekas dīvaini.Tad jau jāizdrukā tāpat visi 3 eksemplāri un jāanulē ar paskaidrojumu - citādi nevarēja EDS deklarēt8-)
Ilma
Ilma 14.10.2007 15:48
30495 сообщений на сайте
es arī nesaoritu, kāpēc atskaites dēļ anulēt numuru... vnk nevajag iesākt neko rakstīt tai atskaitē, un ja tomēr iesāka, tad ar vārdiņu Dzēst izdzēš rindu un var saglabāt no nodeklarēt atskaiti pilnīgi tukšu - nu protams laika periods un atdbild;igā persona jāieraksta.
Cleo
Cleo 14.10.2007 18:12
19234 сообщения на сайте
Отправляла такой отчет, все ушло...зачем анулировать...
Lons
Lons 15.10.2007 10:31
нет сообщений на сайте
У меня тоже никаких проблем не было с совершенно пустым отчётом.
Makssoft
Makssoft 15.10.2007 13:17
24096 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.