Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Kvītis!! К списку тем

Kvītis!!
Labdien! Sakiet lūdzu, ja pašnodarbinātais trešo ceturksni nav strādājis un viņam reģistrētās kvītis tika izlietotas jau 2 ceturksnī un jaunas kvītis nav!! Vai jānodod atskaite?
Torija
Torija 15.10.2007 12:47
340 сообщений на сайте

Ответы (7)

Vismaz mums,t.i,IK lika nodot neatkarigi vai ir izlietots,vai nav,vai esi stradajis,vai nē.:-/
Lasma-3
Lasma-3 15.10.2007 12:54
35 сообщений на сайте
Domājiet loģiski! Kāda atskaite, ja nav kvīšu vispār?!
Andaz
Andaz 15.10.2007 13:57
27892 сообщения на сайте
viņam reģistrētās kvītis tika izlietotas jau 2 ceturksnī

http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/metodiskie%20materiāli/met_ng_mater_kvits_biletes.doc
... par reģistrēto kvīšu izlietojumu.

jaunas kvītis nav !
Tatjana77
Tatjana77 15.10.2007 15:45
7478 сообщений на сайте
nekāda atskaite par kvītīm nav jāsniedz, ja visas izlietotas jau iepriekšējā ceturksnī, par ko iesniegta atskaite un jaunas kvītis nav reģistrētas.

Jūs taču nesniedzat pavadzīmju, pavadzīmju numuru izleitojuma atskaiti, ja Jums nav pavadzīmju (pav.numuru) reģistrētu VIDā.
Cleo
Cleo 15.10.2007 16:08
19234 сообщения на сайте
Jā, liels paldies! Es vienkārši iedomājos, vai tikai VIDs, ja pašnodarbinātais neiesniegs nekādas atskaites neuzliks sodu, par to ka apmēram par sevi nav devis nekādu ziņu! Bet es jau vēl sazvanīju VIDu un viņi man teica to pašu ko Jūs! Lielais paldies!!!
Torija
Torija 15.10.2007 18:19
340 сообщений на сайте
ja gribas dot par sevi ziņu VIdam, nu ieejiet un pagrozieties tur, sasveicinieties... uzrakstiet kādu iesniegumu ka nu neievēro tomēr.LOL
Cleo
Cleo 15.10.2007 19:40
19234 сообщения на сайте
Torija
Torija 16.10.2007 21:01
340 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.