Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

nodokļu konsultācijas К списку тем

nodokļu konsultācijas
Labdien! Vai kāds lūdzu varētu ieteikt labu nodokļu konsultantu? Mums ir klasiska problēma, pārāk labi esam strādājuši šajā gadā, bet mūsu vājās zināšanas nodokļu optimizācijā neļauj mums efektīvi plānot mūsu resursus. iepriekš pateicos!
Veiksmigs
Veiksmigs 18.10.2007 12:07
6 сообщений на сайте

Ответы (17)

Kā norakt peļņu?
Andaz
Andaz 18.10.2007 12:08
27892 сообщения на сайте
labi esam strādājuši šajā gadā - darba algā,

"efektīvi plānot mūsu resursus" kādus ?

pamalīdzekļos
Tatjana77
Tatjana77 18.10.2007 12:18
7478 сообщений на сайте
pie klasiskām problēmām jāstrādā jau no gada sākuma, nevis
Sibylla
Sibylla 18.10.2007 12:27
1499 сообщений на сайте
Вам не консультатанта надо, а прачечную.

Возможностей для оптимизации у нас не густо: доходы минус расходы и со всего 15%. Вот и вся оптимизация.

Перекидывать расходы на физиков еще дороже: у них 25% подоходного плюс социалка.
Maija
Maija 18.10.2007 12:39
28223 сообщения на сайте
Tieši tā, nākošajā gadā jau tas avansa UIN ir kā giljotīna iekārta matā. Es pilnīgi piekrītu viedoklim, ka nodokļi jāplāno gada sākumā, bet diemžēl neesmu es nekāda galvenā grāmatvede. Es esmu parasts cilvēciņš, kuram nav vienalga, kā firmai klājas, kurā es strādāju. Šajos gados es un citi mani kolēģi ir ielikuši daudz darba šajā firmā, un vadība pret mums ir cilvēciski izturējusies, tāpēc jau arī sirds sāp par tādu bezatbildību, kas mums darās nodokļu plānošanā. paldies visiem par savu viedokli.
Veiksmigs
Veiksmigs 22.10.2007 22:40
6 сообщений на сайте
tāpēc jau arī sirds sāp par tādu bezatbildību...

Kur Jūs saskatāt bezatbildību???

(UIN avansa maksājumus ir iespējams arī samazināt - UIN 23.pants ja nākošgad klāsies savādāk)
Mu-maija
Mu-maija 23.10.2007 15:48
15864 сообщения на сайте
mazlietiņ no mūsu grāmatvedības ko mēs saprotam kā bezatbildību, - kad gada beigās kolektīvs uzzina, ka avansu norēķinos nav uztaisītas atskaites, un čeki smuki guļ kastītē, kad vadība uzzin kā strādājis uzņēmums, un tas ir gandrīz gada beigās, un tā varētu turpināt. vai tad vadībai nav jāiesniedz ikmēneša operatīvā bilance, lai vadība varētu efektīvi reaģēt uz izmaiņām? kā lai plāno kā strādā uz priekšu, ja tev nav datu no kā atsperties?
Veiksmigs
Veiksmigs 23.10.2007 19:53
6 сообщений на сайте
Izklausās, ka Jums ir "paveicies" ar grāmatvedi. Labs darbiņš, kur var saņemt algu, kāpēc tad strādāt?
Galinad
Galinad 23.10.2007 19:56
2 сообщения на сайте
ikmēneša operatīvā bilance nav jāsniedz, ja tas nav paredzēts darba līgumā, kā arī ja vadība pati neinteresējas par stāvokli firmā.

Avansa norēķini pēc būtības ir jāgatavo avansu norēķinu personām, pierasts vienkārši, ka to dara grāmatvedis, bet avansa nor.personaivismaz reizi mēnesī tad vajadzētu paintersēties par šo atskaiti, lai to parakstītu.

Es teiktu, ka te ne bez vainas ir arī pati vadība, ja šādu situaciju uzņēmuma grāmatvedībā ir pieļāvusi.
Cleo
Cleo 24.10.2007 10:59
19234 сообщения на сайте
izklausās loģiski, paldies par viedokli. nav vieli atzīt, bet Jums ir taisnība. cik es saprotu,problēma ir mūsu komunikācijā. ir par ko padomāt. vēlreiz paldies!
Veiksmigs
Veiksmigs 24.10.2007 22:42
6 сообщений на сайте
Veiksmigs - kurā Latvijas stūrī mājo?
Guntagermane
Guntagermane 05.11.2007 18:13
1303 сообщения на сайте
Господи, да работайте с убытками - тогда и налогов не будет. А ежели прибыльно работаете, с государством делиться надо. 15% - не так много.
Martinas
Martinas 05.11.2007 20:07
38532 сообщения на сайте
Interesanti-kā čeki guļ kastītē,kāds taču ir saņēmis un pēc tam izdevis naudu par šiem čekiem.Kā tiek vaļā no izsniegtajiem saimn.avansiem
Margrieta
Margrieta 14.11.2007 21:17
6 сообщений на сайте
Nodarbošanās Uzņēmuma vadītājs

un teksts

Es esmu parasts cilvēciņš, kuram nav vienalga, kā firmai klājas, kurā es strādāju. Šajos gados es un citi mani kolēģi ir ielikuši daudz darba šajā firmā, un vadība pret mums ir cilvēciski izturējusies, tāpēc jau arī sirds sāp par tādu bezatbildību

Informācija no diviem avotiem šai forumā ko persona sniegusi par sevi

??????
Guntagermane
Guntagermane 15.11.2007 20:16
1303 сообщения на сайте
Ja tikai avansa noreekini nav sataisiiti, tad jau kluuda ir labojama, uztaisiet un veiciet visus labojumus arii VIDaa. Tiesa tas ir lloti liels darbs bet izdaraams.
Annazagurila
Annazagurila 16.11.2007 11:41
21 сообщение на сайте
Es esmu parasts cilvēciņš = uzņēmuma vadītājiņs! Direktoriņš - rīkotājiņš!
Andaz
Andaz 16.11.2007 15:01
27892 сообщения на сайте
да,директоров стало много, жить "юридическому лицу" выгоднее чем физическому. Скоро статистику будут давать, в каждой семье 2 машины и 1 фирма ООО.
Gloria
Gloria 16.11.2007 16:30
478 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.