Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Auto servisa rēķins no Vācijas un pvn К списку тем

Auto servisa rēķins no Vācijas un pvn
Labdien! Saņemts rēķins par automašīnas remontu Vācijā Hondas centrā, servisa pakalpojums saņemts Vācijā atrodoties komandējumā. Nekur rēķinā nav minēta nekāda pvn likme: ne o%, ne 16%. Nesaprotu, kas man jadara ar pvn reversu. Vai man viņš jārēķina vispār un kur jāatspoguļo vai nav jāatspoguļo.
Editel
Editel 12.11.2007 08:36
204 сообщения на сайте

Ответы (11)

Darbinieks, kad bija komandējumā iesniedz grāmatvedībā- avansa norēķinu, kurā iekļauj šo rēķinu par automašinas remontu. Jānoskaidro vai ši persona ir apliekamā persona.Jumsjāaprēķina latos pēc LB kursa šajā datumā un reverss. Šis rēķins iz jāātspoguļo PVN deklarācijā un pielikumā Nr.1. Man tā vismaz liekas, ka liekas pārējiem kolēģiem?
Sausene
Sausene 12.11.2007 09:02
820 сообщений на сайте
Ja rēķinā nav norādīts PVN nekāds tad PVN deklarācijā arī nekādi darījums neatspoguļosies.
Ilma
Ilma 12.11.2007 09:08
30495 сообщений на сайте
Samaksāja par a/m remontu Vācijā uz vietas?
Ilma
Ilma 12.11.2007 09:09
30495 сообщений на сайте
Manuprāt, jāliek caur avansa norēķiniem, bet PVN nav jāliek. Jo darījums taču notiek no A līdz Z Vācijā.
Marikasp
Marikasp 12.11.2007 09:18
264 сообщения на сайте
Не будет никаких реверсов. Всю сумму в расходы, независимо от того, есть там ПВН или нет.
Albina
Albina 12.11.2007 09:30
64705 сообщений на сайте
Ak, tie vācieši,un pakalpojuma ņēmējs tāds pats! Nekādas punktualitātes! Nav rēķinā arī samaksas veids norādīts, bankā šo darījumu neatrodu, iespējams, ka kaut kā samaksāts skaidrā naudā, jo summa nav liela. Bet čeka nekāda nav. Ir tikai no bankomāta izņemtā skaidrā nauda Vācijā.
Editel
Editel 12.11.2007 09:38
204 сообщения на сайте
Man tomēr vēl nav miera par to rēķinu. Vācietis to rēķinu ir nosaucis EU rēķins, tas esot domāts kā rēķins ar 0% likmi pvn. Bet, ja pakalpojums no A līdz Z saņemts Vācijā (detaļas gan rēķinā ir uzskaitītas, bet viņas ir iemontētas mašīnā Vācijā), vai nevajag likt, lai serviss pārraksta rēķinu ar visu viņu pvn un tas mūsu civēks lai arī samaksā to pvn. Samaksa esot veikta uz vietas skaidrā naudā. Vācietis ar roku uz rēķina ir uzrakrtījis Bar un savu parakstu pielicis. Tagad sanāk, ka neviena puse nerēķina pvn
Editel
Editel 12.11.2007 16:42
204 сообщения на сайте
Vācijā vadās pēc Vācijas likumdošanas, mēs - pēc savas. Un nav mums tādu tiesību - likt, lai partneri izraksta rēķinus tādus kā mums vajag!
Andaz
Andaz 12.11.2007 16:45
27892 сообщения на сайте
Vienkrši vienā pusē taču pvn jārēķina, ja esam vienā ES. Viņi mūs nodeklarēs (hm, tā gan nav prece uz ES), un mums radīsies problēmas ar vid...
Editel
Editel 12.11.2007 16:55
204 сообщения на сайте
Nu tad nedeklarēs un nav jādeklarē arī Jums.
Ilma
Ilma 12.11.2007 17:13
30495 сообщений на сайте
С какой стати немцам вас декларировать?
Albina
Albina 12.11.2007 19:53
64705 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.