Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

jau atkal koki К списку тем

jau atkal koki
Jautājums laikam vairāk Cleo domāts. Zinu, ka vairākas lielas firmas gada beigās pērk cirsmas, lai nebūtu tik lielas peļņas. Man jautājums, kā to noformēt un vai vispār var tā darīt? Vai varētu būt tā,ka es pērku ciršanas tiesības kā pakalpojumu, lieku uz izdevumiem un ja tā cirsma nav aiztikta (tas ir- izstrādāta), tad viņa arī paliek kā izdevumi? Jau iepriekš paldies!
Unce4
Unce4 05.12.2007 10:31
7 сообщений на сайте

Ответы (5)

Nē tad viņa nepaliek uz izdevumiem, bet gan visa vērtība( nopirktās cirsmas kokmateriālu) PALIEK KRĀJUMOS. Tā kā peļņu ar šo darījumu nekādi neizdosies samazināt.
Ilma
Ilma 05.12.2007 10:37
30495 сообщений на сайте
Mēs iepirktās cirsmas liekam uz kontu 7.....Bat gada beigās koriģējam kontu(krajumu),kas izstrādāts un kas palicis neizstrāds.Liela labuma no iepirktajām cirsmām nav.
Vinkijs
Vinkijs 05.12.2007 10:40
1654 сообщения на сайте
atliek vienīgi piekrist iepriekš teiktajam- protams neizcirstā kubatūra no izdevumiem tiek ņemta ārā un uzrādīta bilancā krājumu sastāvā. Nezinu an , kurš Jums to sastāstījis Unce4, ka lielās firmas tā dara.
Cleo
Cleo 05.12.2007 11:08
19234 сообщения на сайте
У меня другая проблема- хозяева хотят прибыль,а получается мало.Один из вариантов-krājumu palielināšana.Еще пересмотрю нормы амортизации.Подскажите,на что еще обратить внимание?
Spars
Spars 05.12.2007 14:46
507 сообщений на сайте
Nu, tad jau visu daru pareizi, tikai firmas direktors man visu laiku skalo smadzenes, ka nedaru pareizi, vajagot tik pareizos kontos ielikt un viss ir OK.:-S Tāpēc arī griezos pie jums ar tādu jautājumu. Katrā ziņā liels paldies, kolēģītes, un priecīgas brīvdienas!!!
Unce4
Unce4 07.12.2007 15:51
7 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.