Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Pavadzīme un rēķins par vienu pakalpojumu К списку тем

Pavadzīme un rēķins par vienu pakalpojumu
Situācija sekojoša:

Firma sniedz būvniecības un būvniecības konsultāciju pakalpojumus un šo to izgatavo no koka.

Tika sniegtas konsultācijas būvniecībā un izgatavotas koka sastatnes un par to klientam piestādīts rēķins. Klients rēķinu jau apmaksāja, bet tad pateica, ka tomēr grib, lai par šo pakalpojumu viņam izraksta pavadzīmi. Un šefs izrakstīja par to pašu pakalpojumu arī pavadzīmi ar tām pašām summām. Bet es PVN atskaitē jau esmu ielikusi apmaksāto rēķinu nevis Pavadzīmi. Tagad pavadzīmju atskaitē taču būs jāraksta, ka numurs ir iztērēts, bet PVN deklarācijā ielikts rēķins. Vai man ir jālabo PVN? Vai varbūt rēķins jāanulē? īsti nesaprotu kā man šajā situācijā pareizi rīkoties?

Priecāšos, ja padalīsieties ar padomu.
Inese.m
Inese.m 11.12.2007 22:39
216 сообщений на сайте

Ответы (3)

В куда Вы писали рекинс???? В ПВН отчете сумма стоит, а не номер счета или ППР.

И счет вы могли выписать на предоплату, а ППР- на получение.
090909
090909 12.12.2007 07:19
3245 сообщений на сайте
Kāda starpība, ko jūs iekļaujat PVN deklarācijā- rēķinu vai PPR. Galvenais lai nav abi. Rēķinu grāmatojat, PPR ne.
Dora36
Dora36 12.12.2007 08:14
351 сообщение на сайте
Ok, paldies, ka nomierinājāt. Laikam tā problēma nemaz nav problēma

Bet vai gadījumos, kad tiek pārdots kaut kas, mūsu gadījumā koka sastatnes, mēs vispār varam rēķinu piestādīt? Vai nav obligāti PPR?
Inese.m
Inese.m 12.12.2007 10:34
216 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.