Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Makātnespēja К списку тем

Makātnespēja
Labdien kolēģi. Izraku forumu, taču atbildi neatradu. Situācija tāda: uzņēmums nav nodevis atskaites no 2004 g.beigām pēdējais gada pārskats ir par 2003.gaduar zaudējumiem, bet visi gali ūdenī. Vid iesniedzis maksātnespēju tiesā un ir iecelts administrators, ir jāpalīdz administratoram sataisīt bilanci par šo laika periodu. Varbūt kāds ir saskāries ar tādu lietu, vai man ir jātaisa likvidācijas bilance, kas man viņā ir jāliek iekšā. atlikumi, kas ir 2003.gadā man ir jāliek kā atlikumi gada sākumā??? ir debitori 2700 , kreditori 6000, nodokļu parāds uz šo dienu ~21 000, p/l 184. '

paldies.
Vombads
Vombads 14.12.2007 12:17
69 сообщений на сайте

Ответы (2)

Jāsataisa visas bilances par 2004.,2005.,2006.gadu ņemot vērā atlikumu uz 2003.g. bilances beigām. Jāpaņem nodokļu izdrukas par visiem šiem gadiem un šiem datiem jābūt attiecīgo gadu bilancēs.Tad šinī gadā būs likvidācijas sākuma bilance kad ir apzināti visi reālie debitori un kreditori ieskaitot nodokļus un jāsaliek bilancē.Kad ir atgūti visi reālie debitori, kreditori vai tie norakstīti , izņemta Iziziņa no VID pirms galīgās tiesas par likvidāciju taisa likvid. slēguma bilanci kuru iesniedz tiesā.
Ilma
Ilma 14.12.2007 13:10
30495 сообщений на сайте
liels paldies
Vombads
Vombads 14.12.2007 14:24
69 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.