Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pokupka v ES tovara i vozvrat tovara v ES К списку тем

Pokupka v ES tovara i vozvrat tovara v ES
Pri pokupke sčitajem PVN revers - načislili v 55. stroke PVN deklaracii

i otnjali v 64.

Vse jasno.

A vot kak bit s PVN , jesli vozvrašajem etot tovar v ES ?
2222
2222 19.12.2007 18:07
836 сообщений на сайте

Ответы (2)

http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/vid%20rīkojumi/pvn/pvn_12072005_nr.1414_2%20pielikums.doc
Logram
Logram 19.12.2007 18:45
6067 сообщений на сайте
Rik..Nr1414

18. Ja preču (pakalpojumu) saņemšana un atlaides saņemšana, pirkuma anulēšana, saņemto preču (pakalpojumu) cenas samazināšana, preču nosūtīšana atpakaļ, samaksātā avansa saņemšana atpakaļ notiek:

18.1. vienā taksācijas periodā, tad:

18.1.2. preču iegādes ES teritorijā darījumos PVN deklarācijas attiecīgajās rindās uzrāda arī koriģēto (samazināto) preču iegādes ES teritorijā vērtību un samaksai budžetā aprēķinātā PVN summu;

18.2. dažādos taksācijas periodos, tad:

18.2.1. preču iegādes ES teritorijā darījumos attiecīgā taksācijas perioda PVN deklarācijā uzrāda preču iegādes ES teritorijā vērtību, ievērojot tās samazinājumu, samaksai budžetā aprēķinātā nodokļa summu un priekšnodoklī uzrādāmo PVN (nepieciešamības gadījumā – ar mīnusa zīmi);
Zinaidat
Zinaidat 19.12.2007 19:04
2085 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.