Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

fiksētais IIN К списку тем

fiksētais IIN
Šodien VID Rīgas rajona nodaļā konsultāciju daļas vadītāja man sastāstīja, ka fiksētais nodoklis domāts amatiekiem - tie ir uzskaitīti 11.panta1.2. punktā. Aizgāju mājās un lasīju, bet izskatās pilnīgi otrādi - 11.8.pants kur ir aprakstīts fiksētais nodoklis, saka, ka tas neattiecas!!!! uz 11.panta1.2.punktā minētajās personām. Man konktrētais jautājums bija par darbiniekiem, kas savas mašīnas izīrē darba vietām. Viņa teica - tiem neder, bet es saskatu, ka tieši der. Kāds ir jūsu skatījums uz šo jautājumu?
Rozes_asara
Rozes_asara 27.12.2007 18:32
57 сообщений на сайте

Ответы (5)

Man pašai ir personīgi manam pašnodarbinātajam tāda situācija. Neesmu iedziļinājusies visās izmaiņās par fiksēto nodokli, es arī it kā sapratu, ka tiem, kas maksāja patenta maksu, bet, godīgi saku, es vēl nezinu.

Varbūt šis palīdzēs, bet grūti man pagaidām kaut ko priekš sevis izlobīt, jo neesmu to izstudējusi.

http://www.vgk.lv/lv/forum/1/63417/
Vijoliite
Vijoliite 27.12.2007 19:01
1711 сообщений на сайте
http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/likumi/08112007_grozijumi%20likuma%20par%20iedzivotaju%20ienakuma%20nodokli.doc

4. Šā panta noteikumi neattiecas uz profesionālās darbības veicējiem, kas minēti šā likuma 11.panta1.2 daļā."
Tatjana77
Tatjana77 27.12.2007 19:05
7478 сообщений на сайте
Forumu izstudēju.

Par to neattiekšanos ir tas ko es saku- tie, ka veic profesionālu darbību, piemēram, sniedz grāmatvedības pakalpojumus, fiksēto IIN nevar izmantot, bet, piemēram, automašīnu vai nekustāmo īpašumu iznomātāji tieši ir tā mērķauditorija, uz ko ir vērsta IIN atvieglošana. Joks tikai tāds, kad VID teiktajam īpaši nevar uzticēties.
Rozes_asara
Rozes_asara 27.12.2007 19:19
57 сообщений на сайте
Vēl mani mulsina ieņēmumu - izdevumu žurnāls. Esmu redzējusi variantu, ka tikai ieņēmumu uzskaite jāveic. Kā ir ar VSAOI? To tad rēķina to ieņēmumiem, nevis no peļņas. Tas gan iznāk neizdevīgāk.
Rozes_asara
Rozes_asara 27.12.2007 19:25
57 сообщений на сайте
Par fiksētā nodokļa maksātāju VSAOI VĒL nav precīzi noteikts.

Tuvākā laikā būs skaidrojumi.

Pagaidām ir spēka viens vienīgais princips - maksā atkarīgi no rezultāta (ieņēmumi mīnus izdevumi). Tāpēc - pagaidiet, ko izlems.
Mu-maija
Mu-maija 27.12.2007 19:33
15864 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.