Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

0% PVN К списку тем

0% PVN
Sveiki, jau nesen jums jautāju,vai LV SIA Zviedrijā (pvn maksātājam) sniegtiem tīrīšanas(baseini,SPA) pakalpojumiem piemēro 0% likmi.nonācām pie secinājuma,ka piemēro un vēl pārliecinājos par šo faktu uzzvanot uz VID konsultaciju tālruni.bet..īsi pirms Jaunā gada nejauši uzzināju no VID citas reg iestades,ka nekādā gadijuma 0% likmi nepiemero, piemero tikai un vienigi 18%.palīdziet,ko man darit?zviedri naudu ieskaitijusi jau par diviem menesiem..pvn deklaraciju nodevu tikai vel par novembri decembrii..par decemra pvn dekl domaju ko dariit!!
Anitta55
Anitta55 11.01.2008 16:12
601 сообщение на сайте

Ответы (5)

Dariet taa, uzrakstiet pa meilu uz VID konsultaaciju,un kaadu vini atbildi sniegs,tad taa arii dariet!!!!!jo ja pa telefonu jums kaads kaut ko pateica,Juus peec tam nepieradiisiet! es tagad vienmeer tikai un vieniigi rakstu uz VID!!!! man pat VID darbinieks viens taa ieteica!
Lenny
Lenny 11.01.2008 16:14
62 сообщения на сайте
un ja izradisie ka 18%.

ko tad man darit?
Anitta55
Anitta55 11.01.2008 16:16
601 сообщение на сайте
tad buus jaalabo!!!!rakstiet tam VIDam ,kuram Juus pirmo reizi zvaniiijaat(kas pateica ka 0%)!!!!
Lenny
Lenny 11.01.2008 16:23
62 сообщения на сайте
protams,ka jaalabo-bet kaa???-18% tak jāsamaksā,bet zviedri tak nav maksājuši mums tos 18%.
Anitta55
Anitta55 11.01.2008 16:34
601 сообщение на сайте
Или со шведов трясите, или сами за них платите из своего кармана.
Maija
Maija 11.01.2008 16:38
28223 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.