Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN К списку тем

PVN
Labdien! Man ir tāda situācija, ka iepērkam preci no Šveices firmas (kas nav ES), bet pati prece tiek sūtīta no Vācijas. Ko darīt šajā gadījumā ar PVN? Vienā VIDā saka, ka jāskatās no kurienes tiek sūtīta pati prece, nevis kur atrodas firma. Ja tā izdaru, tad neštimmē PVN pielikums.

Palīdziet lūdzu!
Mjm
Mjm 23.01.2008 14:58
11 сообщений на сайте

Ответы (4)

Счёт вам выставляет швейцарская фирма и она не зарегистрирована в ЕС ПВН плательщиком?
Tt7
Tt7 23.01.2008 15:11
37863 сообщения на сайте
Jā, Šveices firma piestāda rēķinu.
Mjm
Mjm 23.01.2008 15:32
11 сообщений на сайте
Tā nav piereģistrēta ES kā PVN maksātāja
Mjm
Mjm 23.01.2008 15:33
11 сообщений на сайте
Тогда будете платить за них ПВН 18%, проще, это будет реверс, согласно 12 статьи 9 части закона о ПВН

(91) Ja citas Eiropas Savienības dalībvalsts persona saskaņā ar šā likuma 26.pantapiektajā un astotajā daļā minēto kārtību vai Eiropas Savienības teritorijā nereģistrēta persona saskaņā ar šā likuma 3.pantadesmito daļu nav reģistrēta Valsts ieņēmumu dienesta ar pievienotās vērtības nodokli apliekamo personu reģistrā, nodokli par preču iegādi Eiropas Savienības teritorijā un par saņemtajiem pakalpojumiem aprēķina un maksā preces vai pakalpojuma saņēmējs (apliekamā persona), iesniedzot nodokļa deklarāciju par to taksācijas periodu, kad saņemta prece vai pakalpojums.
Tt7
Tt7 23.01.2008 15:41
37863 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.