Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pirmā PVN deklarācija К списку тем

Pirmā PVN deklarācija
Labdien!

Palasījos likumu un forumu. Vienalga joprojām māc šaubas. Vai es pareizi saprotu? Ja PVN apliecību saņemsim pirmdien, tad līdz 15.03. jānodod pirmā PVN deklarācija. Tai klāt pievienoju pielikumus:

1) inventarizācijas sarakstu par krājumiem uz 25.02. Ja piemēram, PPR bija 100Ls + PVN 18Ls, tad līdz šim 118Ls aizgāja uz 7.grupu Bet inv.sarakstā es uzrādu krājumus par 100Ls un priekšnodoklī ielieku 18Ls.

2) inv.sarakstuar PL, kur uzrādu atlikušo vērtību uz 25.02. (piemēram 10Ls). Priekšnodoklī ielieku 1.80 Ls. Auto nemaz neuzrādu.

3) pakalpojumu sarakstu par pēdējiem trīs mēnešiem, un attiecīgi priekšnodoklī iekļauju rēķinā uzrādīto PVN.

Par pašu piestādītu rēķinu PVN uzrādam tikai no 25.02.-29.02.

Man tikai vajadzētu zināt, vai pareizi esmu sapratusi.

Liels paldies visiem, kuri atsauksies.
Mushmire
Mushmire 21.02.2008 10:03
220 сообщений на сайте

Ответы (3)

Manā failu glabātuvē ir inventarizācijas saraksta paraugs (tas nav standarts, bet paša sacerēts). Tomēr VID to ir akceptējis, un pretenzijas nav saņemtas.
Aivars007
Aivars007 21.02.2008 10:08
26984 сообщения на сайте
Правильно вы всё поняли.:-)
Logram
Logram 21.02.2008 10:24
6067 сообщений на сайте
Urrāāāā!!! Paldies!
Mushmire
Mushmire 21.02.2008 10:32
220 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.