Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

luugums paliidzeet PVN - kokiem К списку тем

luugums paliidzeet PVN - kokiem
Luugums paliidzeet - nemaaku aizpildiit PVN atskaiti kokiem - PVN 6 Pievienotās vērtības nodokļa deklarācijas pielikums par kokmateriālu piegādēm un pakalpojumiem darījumos ar kokmateriāliem.

2 juridiskaas personas. Sanjemts reekjins par zaagjmateriaalu.

atskaitee ir ailiites neizmantojot mazumtirdznieciibas tiiklu un izmantojot mazumtirdznieciibas tiiklu.... kuraa man taas summas jaaraksta? lieta taada, ka shis man ir vieniigais un pirmais taads reekjins....

varbuut izskataas smiekliigi, bet es nezinu ko dariit...
Chikita
Chikita 06.03.2008 16:40
355 сообщений на сайте

Ответы (28)

meeginaaju tikkko caur EDS nosuutiit kokmateriaalu piegaadaataaju sarakstu - bet tur neparaadaaas iespeeja to parakstiit un nosuutiit, tas varbuut ir taapeec, ka nokaveets 15 datums.....

nu nekas - to atskaiti nodoshu izprinteetu - kaa jums liekas sodu ar uzreekjinaas?
Chikita
Chikita 06.03.2008 17:12
355 сообщений на сайте
Nu parasti nekas tāds nenotiek. Ir sanācis nodot nokavētu atskaiti (lai VIDa darbinieki piedod un neprēķina soda naudas ). Varbūt nesaglabājāt pareizi, vai kāda cita tehniska kļūme.
Dinaro
Dinaro 06.03.2008 17:15
8241 сообщение на сайте
briiziem liekas, ka jaamaina profesija - shitos nervus..... esmu saliidzinoshi jauna graamatvede, bet gribas tak naktiis mieriigi guleeet. Goda vaards briiziem piegriezas shitaa stresot.....
Chikita
Chikita 06.03.2008 17:17
355 сообщений на сайте
vadiitaajs mierina - sakot, ka visu jau zinaat nevar un ka tas ir normaali, ja arii ko nezin, bet tik un taa gribas visu pareizi un kaartiigi..... nezinu ko bez jums buutu dariijusi - PALDIES
Chikita
Chikita 06.03.2008 17:19
355 сообщений на сайте
Grāmatvedis tā ir diagnoze, nevis profesija

Nesatraucieties, gan jau izdosies. Veiksmi darbā!
Dinaro
Dinaro 06.03.2008 17:19
8241 сообщение на сайте
Tas nevar būt ka nevar nosūtīt, saglabājiet visas daļas vispirms bez pārbaudes un tad ar pārbaudi beigās tikai. Vajag PPR obligāti par saņemšanu kokm. Un jau pēc PPR var redzēt ja ir jāapmaksā ar PVN tad ir pirkts caur EKA mazumtirdzniecībā tad klāt ir čeks, ja jāapmaksā bez PVN tad tā ir vairumtirdzniecībā pirkti.
Ilma
Ilma 06.03.2008 17:21
30495 сообщений на сайте
skaidrs, meeginaashu veel nosuutiit - paldies - tagad zinaashu ko dariit, ja gadiisies veel kaads shaads dariijums.....
Chikita
Chikita 06.03.2008 17:23
355 сообщений на сайте
Sarakstu var nosūtīt tikai kopā ar pašu deklarāciju.
Andaz
Andaz 07.03.2008 11:34
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.