Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

zemes noma un iin К списку тем

zemes noma un iin
Labdien!

Pildu fiziskās personas gada ienākumu deklarāciju un ir dažas neskaidrības par ieņēmumiem no zemes nomas. Nomnieks maksā zemes nomu, iedz.nodokliun nekustamo īpašuma nodokli.

Zemes nomas aprēķins:

- nomas maksa Ls 300

- iin Ls 75

- nīn Ls 40

- izmaksājamā summa 340

Paziņojums par ienākumu nod.

- bruto ieņēmumi Ls 300

- ieturētais nodokli Ls 75

Nesaprotu, kura summa man jānorāda deklarācijā D1 bruto ieņēmumi 340 vai 300. Vai šie 40 Ls par nekustamā īpašuma nodokli arī nav jāapliek ar iedz.nod.?
Madde
Madde 12.03.2008 10:26
168 сообщений на сайте

Ответы (3)

Kaut kā saputrots tur man liekas.Līgumā jābūt noteiktai summai kuru maksā nomnieks. Ja tā ir 340 tad no tiem arī jāietur IIN =85 Ls , bet dekl. attaisnotajos izdevumos ietu NĪN kuru jāmaksā pašam zemes īpašniekam. Tā būtu pareizi pēc manām domām.
Ilma
Ilma 12.03.2008 10:31
30495 сообщений на сайте
Man jau arī tā šķiet loģiskāk un pareizāk, bet situācija ir tāda, ka tas nīn ir izrauts ārā.
Madde
Madde 12.03.2008 10:34
168 сообщений на сайте
Nu nekas cits neatliek kā ieņēmumos rādīt 300 ls un samaksāto IIN 75 ls, tikai NĪN tad nevar rādīt izdevumos. Bet pareizi tas nav. Iesakiet kā rīkoties pareizi.
Ilma
Ilma 12.03.2008 10:55
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.