Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Pārsniegti 120 Ls par dāvanu К списку тем

Pārsniegti 120 Ls par dāvanu
2007.gada decembrī vienam darbiniekam ir dāvana 150 Ls apmērā, tātad 30 Ls jāapliek ar nodokļiem. Kā to tagad izlabot? VID atskaitēs var labot nākamajā mēnesī...
Annab
Annab 13.03.2008 17:33
9 сообщений на сайте

Ответы (7)

Manuprāt jālabo decembra atskaite.
Ingad
Ingad 13.03.2008 17:43
460 сообщений на сайте
EDS neizdosies labot, tapēc manuprāt būs jāiet uz VID, ar iesniegumu
Lune
Lune 13.03.2008 18:27
192 сообщения на сайте
EDSā visu var izlabot, kas labojams.

Jāsagatavo jauns pārskats ar pareiziem datiem un jāiesniedz kā precizējums.

Pastāv viedoklis, ka var labot tikai VSAOI, bet IIN jāietur nākošajā mēnesī.

Es esmu stūrgalvīgs (lai arī normatīvie akti nosaka citādi) un iesniedzu EDS precizējumus, labojot gan VSAOI, gan IIN.

Nekas vēl atpakaļ nav atnācis.

Tajā pašā laikā savām acīm esmu redzējis, kā VID-ā pie lodziņa nepieņem precizējumus, liekot vispirms rakstīt kaut kādus iesniegumus. Marasms! Akmens laikmets! Ja likums pieļauj labot pārskatu, kāpēc man šīs tiesības vēl jāizlūdzas ar kaut kādu iesniegumu!

MVVNAPFDV
Aivars007
Aivars007 13.03.2008 22:17
26984 сообщения на сайте
Saskaņā ar Ministru Kabineta noteikumiem Nr.397 „Noteikumi par valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu veicēju reģistrāciju un ziņojumiem par valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām un iedzīvotāju ienākuma nodokli”, ja darba devējs precizē darba ņēmēja darba ienākumus un obligātās iemaksas par iepriekšējiem mēnešiem pirms pārskata mēneša (arī par tām personām, kuras pārskata mēnesī nav darba ņēmēja statusā), "Ziņojumā par VSAOI no DŅ darba ienākumiem, IIN un URVN pārskata mēnesi" norāda darba ienākumu (sestā aile) un obligāto iemaksu (septītā aile) palielinājumu vai samazinājumu
Andaz
Andaz 14.03.2008 16:06
27892 сообщения на сайте
Anda, viss pareizi, piekrītu.

Bet vairākos VID-os, ja deklarē EDS-ā, uz šo normu sevišķi vairs neskatās.
Aivars007
Aivars007 14.03.2008 17:15
26984 сообщения на сайте
Katrs VIDs - kā atsevišķa valsts, kurā labā roka nezin, ko dara kreisā!:'(
Andaz
Andaz 14.03.2008 17:42
27892 сообщения на сайте
tas nav tikai atsevišķās VID nodaļās - tas sastopams arī viena VID ietvaros - viens kabinets nezin ko dara otrs.
Cleo
Cleo 14.03.2008 21:25
19234 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.