Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Koki un UIN К списку тем

Koki un UIN
Mani pirmie soļi kocinieku klubiņā

Šobrīd man ir 2 jautājumi.

1. Kā norakstīt baļķus kas ir sazilējuši un tos vairs nevar pārstrādāt? Vai vienkārši ar aktu uz izmaksām un viss? Mani interesē - vai tas kaut kā ietekmē UIN?

2. Kā norakstīt starplikas, kas ir izmantotas pašu vajadzībām? Arī ar aktu uz izmaksām? Un kā ar UIN?

Paldies jau iepriekš!
Lapsina
Lapsina 27.03.2008 10:30
нет сообщений на сайте

Ответы (9)

Vai tiešām neviens man nevar palīdzēt?

Lasot UIN īsti nesaprotu, kā tad būt. Sanāk, ka tad ja kokmateriāls ir sazilējis un es to norakstu - par šo summu man ir jāpalielina apliekamais ienākums?
Lapsina
Lapsina 28.03.2008 11:37
нет сообщений на сайте
domāju, ja ir izstrādātas zaudējumu normas, tad apliekamais ienākums par to nav jāpalielina. Vai tad tās vērtības ir tik lielas, ka nav ticams, ka varētu "sazilēt" ?
Cleo
Cleo 28.03.2008 15:23
19234 сообщения на сайте
Un kur Jūs liekiet tos sazilējušos baļķus?
Ilma
Ilma 28.03.2008 16:14
30495 сообщений на сайте
Zuduma normas uzņēmumā nav apstiprinātas. Sazilējuši aptuveni 3% no visa iegādātā.

Tos kas galīgi sazilējuši - sadedzina, tos kas ir ar lieliem plankumiem - pārdod par ļoti zemu cenu.
Lapsina
Lapsina 31.03.2008 10:50
нет сообщений на сайте
Tos kurus pārdod nav jānoraksta.Paletes izmanto saimn. darbībā - nekas nav jāpalielina UIN dekl. Tos kurus sadedzina rakstiet ka izmantoti apkurei t.i. saimn, darbībā. Tad nekas nebūs jānoraksta un nekas nebūs jāpalielina.
Ilma
Ilma 31.03.2008 10:55
30495 сообщений на сайте
Tātad es varu no baļķiem saražot malku un ar aktu malku norakstīt kā pašu vajadzībām izlietots. Bet kas tad ir ar PVN? Nav jārēķina proporcija?
Lapsina
Lapsina 14.04.2008 11:49
нет сообщений на сайте
Nē nav Jūs taču izlietjiet to malku savas saimn. darbības nodrošināšanai, esiet iepirkuši kokmateriālus saimnieciskajai darbībai. Varējāt vienkārši nopirkt malku uzreiz un kurināt lai nodrošinātu saimn. darbību. Kā nopērkot parādījāt PVN pēc 13.2.primpanta tā arī paliek.
Ilma
Ilma 14.04.2008 11:55
30495 сообщений на сайте
Tāpat kā jebkuru materiālu ko nopērkiet savai saimn. darbībai.
Ilma
Ilma 14.04.2008 11:56
30495 сообщений на сайте
Paldies, Ilma, par palīdzību!
Lapsina
Lapsina 14.04.2008 12:49
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.