Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Vai nav jāizlabo IIN deklarācijas veidlapa? К списку тем

Vai nav jāizlabo IIN deklarācijas veidlapa?
Aizpildot IIN deklarācijas veidlapu, konstatēju, ka, ja D3 prim veidlapā 31.ailē (koriģētais apliekamais ienākums) veidojas negatīvs skaitlis, tas automātiski nokļūst D veidlapas 1.rindā.

Visdrīzāk tur būtu jāizmanto IF funkcija, kas 31.ailesrezultātu ņemtu vērā tikai tad, ja tas būut pozitīvs?

Es gandrīz nepamanīju
Ilzex
Ilzex 27.03.2008 13:11
2676 сообщений на сайте

Ответы (9)

Mēs te iepriekš diskutējām par sociālo nodokli, kas aprēķināts par pašu IK, kur to likt?

Kur Jūs norādījāt?
Aronija
Aronija 27.03.2008 13:33
40 сообщений на сайте
tur jau ir aile 05, vai ne tā?
Tore
Tore 27.03.2008 13:56
981 сообщение на сайте
Tore

D ir 5 aile, tikai tur nav norādīts, ka kas pārceltos no D3 prim, un problēma, ka D3 prim, nav šādas speciālas ailes:(
Aronija
Aronija 27.03.2008 14:05
40 сообщений на сайте
Manā konkrētajā gadījumā IK faktiski nedarbojas, bet nav likvidēts, tam nav citu darbinieku un ienākumu, tādēļ sociālā nodokļa nav (un nav tādas problēmas, kur to likt). Bet man konkrētā fiziskā persona saņem arī algu citur un no tās nomaksātais soc.nod parādās D1 pielikumā.

Es visdrīzāk jau grāmatvedības kārtošanas procesā no IK (kā "uzņēmuma") fiziskajai personai (komersantam) izmaksātās summas traktētu kā algu, apliktu ar IIN un soc.nodun iekļautu D1. Ja jau taisa divkāršā ieraksta grāmatvedību, tad tā, manuprāt, ir vienkāršāk.

Galu galā VID neuztver IK un tā īpašnieku - fizisko personu kā vienu un to pašu subjektu. Vismaz manā gadījumā katram bija savs nodokļu maksātāja numurs un nevarēja IIN (togad, kad bija lieli ienākumi) samaksāt pa taisno no IK. IK bija PVN pārmaksa un es lūdzu to novirzīt uz IIN, bet sanāca, ka tā nevar, jo tie ir divi dažādi nodokļu maksātāji.

Es jums ieteiktu pazvanīt uz sava rajona VID, tad uzzināsiet, kā viņiem vislabāk patīk. Un nākamgad atkal viss mainīsies:)
Ilzex
Ilzex 27.03.2008 14:08
2676 сообщений на сайте
Ilzex

(kā "uzņēmuma" fiziskajai personai (komersantam) izmaksātās summas traktētu kā algu, apliktu ar IIN un soc.nodun iekļautu D1. Ja jau taisa divkāršā ieraksta grāmatvedību, tad tā, manuprāt, ir vienkāršāk.(c)

Diemžēl tā nevar darīt un arī D1 nekādi šo nevar iekļaut!
Aronija
Aronija 27.03.2008 14:16
40 сообщений на сайте
Taisiet arī formu D3, tur taču ir kur likt, dzirdu visi tā tagad dara.
Ilma
Ilma 27.03.2008 14:24
30495 сообщений на сайте
Ilma

Ko nozīmē taisiet arī formu D3, likumdošana to neprasa, kādēļ gan būtu jācep abas, vnk tāpat??:-O
Aronija
Aronija 27.03.2008 15:30
40 сообщений на сайте
Tieši tādēļ ka D3prim nav visi vajadzīgie dati Jūs taču paši tā sakiet.
Ilma
Ilma 27.03.2008 16:15
30495 сообщений на сайте
Rītu nesīšu deklarāciju un finanšu pārskatu, bez D3 (I.K. kārto divkārša ierakstā)

Redzēs, ko teiks.

Dimma
Dimma 27.03.2008 16:26
1727 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.