Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

amortizētās aizstāšanas izmaksas К списку тем

amortizētās aizstāšanas izmaksas
Sveiki!

Es palaidu garām momentu, varbūt kāds pateiks kopš kura brīža PL atlikušo vērtību nod. nol. samazina par amortizētās aizstāsanas izmaksām veicot PL atjaunošanu? Un normas par kapitālām izmaksām, kas bija agrāk vairs nav spēkā?
Inga.ru
Inga.ru 28.03.2008 20:00
533 сообщения на сайте

Ответы (5)

Es tā domāju ka no brīža kad pieņēma LGS Pamatlīdzekļi.Tagad viss pēc tiem.
Ilma
Ilma 28.03.2008 21:29
30495 сообщений на сайте
7.LGS, kur ir definētas a.a.i. ir obligāti piemērojams ar 2007.g.

Bet MK noteikumi nr.556, kuri skaidro UIN likuma normas prasības ir spēkā ar 2006.g. 1.VII

Arī grozījumi 13.pantā jau satur skaidrojumu par a.a.i. (2.daļa)

Vēl sīkāk - Metodiskais mteriāls.
Mu-maija
Mu-maija 28.03.2008 22:32
15864 сообщения на сайте
Paldies, mīļie!

Mu-maija mani tieši interesē, ar kuru gadu pamainījās grozījumi UIN 13. pantā par tām kapitālajām izmaksām (atrast likumu vecā redakcijā nevaru)? 2006. gadā es remonta izmaksas pievienoju PL vērtībai pilnā apmērā un nodokļu aprēķinam arī, neko neaizstājot (revidents itkā neko neteica, var būt nepamanīja). Šo gadu man ir vēl laiks izlabot (to arī darīšu) pēc a.a.i. Mani interesē vai 2006. gads man ir pareizs?!
Inga.ru
Inga.ru 29.03.2008 12:18
533 сообщения на сайте
2006.gadā jau bija jarēķina a.a.i., ja PL vērtība ir būtiska starp pārējiem PL, un aizvietotās detaļas (daļas) vērtība ir būtiska attiecībā pret paša PL vērtību (spēka ar 2006.g. 1.jūliju)
Mu-maija
Mu-maija 29.03.2008 18:14
15864 сообщения на сайте
Paldies Mu-maija

no kļūdām mācos
Inga.ru
Inga.ru 29.03.2008 19:20
533 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.