Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Sociālās atskaites labojums К списку тем

Sociālās atskaites labojums
Arī es beidzot "dabūju" - Vidzemes pr-tas VID atsvieda man atpakaļ sociālās atskaites precizējumu:

nav pieņemts, pamatojoties uz MK noteikumu Nr. 397 17. punktu:

- jo tas satur darba ienākumu izmaiņas;

Citas VID nodaļas pieņem, citas sviež atpakaļ.

Kā jau daudz reizes esam sprieduši - katrā VID nodaļā savi likumi.

Aivars007
Aivars007 11.04.2008 08:24
26984 сообщения на сайте

Ответы (20)

varbuut ir veerts sazvaniities ar to kas parakstiija citreiz var sarunaat, jo visi vien cilveeki ir...
Lienciite
Lienciite 11.04.2008 09:29
131 сообщение на сайте
nu ta jau varētu būt! Vai precizējāt 2 un 3 aili vai 6 un 7?
Larao
Larao 11.04.2008 09:38
6767 сообщений на сайте
Mūsu VIDā un EDS arī neņem pretī. Bet, ja jālabo pagājušais gads, tad taču nesakritīs bilance. Ko darīt?
Tycord
Tycord 11.04.2008 09:52
2 сообщения на сайте
??????

un kā tad darbinieks? Ja jau labojums tiek veikts tagad, tad jau ieturējums no darbinieka vai piemaksa viņam arī notiek tikkai tagad
Larao
Larao 11.04.2008 09:54
6767 сообщений на сайте
šādiem labojumiem ir 6 un 7 ailē soc atskaitē, bet tas notiek tikkai un vienīgi tekošajā nēmesī!!!
Larao
Larao 11.04.2008 09:55
6767 сообщений на сайте
Laro

biežak par visu šīs labojumu veikšanas nepieciešamības rodas nevis no nepareiza algas un nodokļu aprēķina bet no neprecīzi aizpildītas soc atskaites- tā kā darbniekam nekas nenotiks.
Guntagermane
Guntagermane 19.04.2008 19:31
1303 сообщения на сайте
Manā gadījumā man nācās pārrēķināt algas un nodokļus pēc bankas konta izraksta, jo nekādi algu aprēķina saraksti vispār neeksistēja. Protams, ka visas summas mainījās. No kurienes bija grābti skaitļi iesniegtajām soc.atskaitēm, to tikai Dievs zina.
Aivars007
Aivars007 20.04.2008 00:32
26984 сообщения на сайте
И за много месяцев такие чудеса? У меня тоже был такой случай - за полгода пришлось исправлять. Нужно делать так:

допустим, январь и февраль были неправильными. Сдаём уточнённую за февраль (со старыми неправильными начислениями), где заполняем графы уточнений (разница между правильными и неправильными начислениями января). Далее сдаём таким ж образом март и т.д. Это всё касается соц. начислений. Подоходный налог советую исправлять одним махом в декабре. Может, это и неправильно, но копеечные пени несоизмеримы с огромным трудом, да и путаница будет "тёмный лес".
Martinas
Martinas 20.04.2008 00:54
38532 сообщения на сайте
Man nācās pārrēķināt tikai par šī gada 2 mēnešiem - janvāris un februāris. Iepriekšējais periods mani neinteresē - kaut vai ūdens plūdi, jo es pārņemu no 1.01.2008.

VIDā jau sarunāju - uztaisīšu vēl vienu pārskatu par martu "precizējums" un ielikšu iekšā janvāra un februāra starpības. Viņi atļāva man to darīt līdz aprīļa beigām. Martu jau pats rēķināju.

Kas un kā ir noticis iepriekš - lai Dieviņš nogrābstās. Algu aprēķina sarakstu nav, izmaksu sarakstu nav, ir tikai bankas konta izraksti un nodokļu atskaites.

Tā ir tā saucamā modernā grāmatvedība, kuru kārto "grāmatveži" ar dažādām smalkām izglītībām un ar izaugsmes iespējām un ar jauniem izaicinājumiem. Daudzi no jums šeit forumā tādu nemaz neprot, es arī nē.

Ja es vēl līdz pilnai laimei jums pateikšu, ka to grāmatvedību kārtoja zvērināta revidenta birojs, tad jums pavisam atkārsies žoklis un iekritīs rokassomiņā.

Jauku svētdienu visiem, kuri šodien te pabāzīs degunu.

Aivars007
Aivars007 20.04.2008 10:43
26984 сообщения на сайте
Pilnīgi piekrītu!

Manai kolēģei gadījās kārtot grāmatvedību pēc grāmatvedes, kas VID strādā...

Vot kur "klusās šausmas" - teica, ka vispār pametīšot grāmatvedību (ka tādu).

Ar šo komentāru atvados uz ilgiem laikiem - braukšu uz Franciju (в деревню, в глушь, в саратов...), если кто помнит еще, где это.

Хватит болтать - пора делом заняться.

На "красивой цифре" прощаюсь с вами по многим разным причинам.

Бог с вами, удачи в личной жизни, счастья на работе.

Mūūū...
Mu-maija
Mu-maija 20.04.2008 12:57
15862 сообщения на сайте
Cipars tiešām skaists. Novēlot jauku atpūtu,gaidīšu un domājams ne es vien atpakaļ( protams savtīgos nolūkos):-)
Ilma
Ilma 20.04.2008 13:13
30495 сообщений на сайте
"to grāmatvedību kārtoja zvērināta revidenta birojs" - не удивляюсь. Знаю одну такую ревизорскую фирму, у которой бух.обслуживание "из рук вон".
Martinas
Martinas 20.04.2008 13:19
38532 сообщения на сайте
Спасибо за добрые пожелания, Майя Яковлевна, простите, если чем-то Вас обидели.

Я хочу надеяться, что Вы к нам на форум еще вернетесь. Нам всем очень важна точка зрения профессионала и просто общение с хорошим, добрым человеком!
Irena22
Irena22 20.04.2008 13:30
42998 сообщений на сайте
Martinas

Vai tikai nav tā pati, par kuru es rakstu...
Aivars007
Aivars007 20.04.2008 14:22
26984 сообщения на сайте
Му-Майя, не надо с нами прощаться:'(
Inst
Inst 20.04.2008 14:55
нет сообщений на сайте
Не уходите... Лучше 8888...
Tatajna
Tatajna 20.04.2008 15:43
4215 сообщений на сайте
Oi, oi, sej4as potop budet...

A zaavtra Denj vzjatija Bastilii - povod estj...
Aivars007
Aivars007 21.04.2008 00:07
26984 сообщения на сайте
Му-Майя, спасибо Вам за все! Бум ждать.
Valterin
Valterin 21.04.2008 12:05
8641 сообщение на сайте
Es stradaju no 1992 gada un teiksu godigi man gramatvediba nepatik juridiski darbi gan . Esmu redzejusi veco gramatvezu kartotu gramatvedibu , tik sarezgi dzivi, ka 3 personai ilgi jadoma kas tur ir konts konta gala , bet dekl par lielu skaidru naudu nenodota.Esmupar to , lai visu atvieglotu , uzmanibu pieverstu lieliem darijumiem , konkretiem darijumiem nevis nesatos rinki ar sikiem cekiem lidz 20 ls. Es vienreiz nepaspeju uztaisit virgrmataskopsavilkumus, vel nebija datora. Viss bija melnrakstsprieks manis. Atnaca audits kkas bija to iedevu , vini bija stava sajuta . Dokumenti ir , darijumi , oficali un papirins melnrakstins dereja.Taka neaprunasim viens otru
Sofija6
Sofija6 09.05.2008 12:40
170 сообщений на сайте
Saskāros ar šo pašu problēmu. paņēmu sakārtot grāmatvedību firmai, kurai praktiski par darba algas aprēķinu nebija neviena dokumenta, tikai iesniegtas mistiskas atskaites. Sagatavoju precizētos pārskatus par visu 2007. gadu un bija gan darba ienākuma izmaiņas, gan IIN summu ižmaiņas - VID paņēma, bet būs atteikuma vēstule un uzaicinājums uz auditu, lai pamatotu šīs izmaiņas pa visu 2007. gadu. Skaidrojums šāds, ka šādus precizējumus bez audita nevar veikt. Protams patreiz iznāk, ka nesaskan Bilance ne tikai par soda naudām, kuras nebija iespējams notyeikt, bet arī par nodokļu summām.
Matilde
Matilde 09.05.2008 17:11
116 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.