Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

nomas izdevumu atspoguļošana pz aprēķinā, bilancē..??? К списку тем

nomas izdevumu atspoguļošana pz aprēķinā, bilancē..???
Sveiki!

Man pamatīgi viss sajucis. Nesaprotu vai mēneša nomas maksu par pamatlīdzekli, kurš pāries uzņēmuma īpašumā, jāatspoguļo pz aprēķinā vai arī tikai jāatspoguļo nolietojums?

Patreiz man ir grāmatojums par pilno summu, t.i.

D1231 K5310 par visu iegādes vērtību,

tad katru mēnesi maksājot nomas maksu grāmatoju D5310 K2620.

Vai šīs samaksātās mēneša maksas nav jāgrāmato kādā no 7-tajiem kontiem, lai tās parādītos arī pz aprēķinā kā izdevums, jo reāli nauda ir izdota par šo summu un līdz ar to peļņa samazinās?

Varbūt es nepareizi grāmatoju?

Kā bilancē man to visu atspoguļot?

Esmu riktīgā nesaprašanā.... Lūdzu palīdziet!:-<
Ingucis26
Ingucis26 12.04.2008 16:04
14 сообщений на сайте

Ответы (4)

Я не поняла, так у Вас финансовый лизинг или опреативный? Или просто покупка с отложенным платежом?
Martinas
Martinas 12.04.2008 17:08
38532 сообщения на сайте
Pamatlīdzeklis nopirkts no cita uzņēmuma ar izpirkuma tiesībām. Tas nav līzings, rocenti nav nekādi jāmaksā.
Ingucis26
Ingucis26 12.04.2008 19:40
14 сообщений на сайте
Nomāts...

Tātad - pēc finasu līzinga shēmas on nosacījumiiem.

Vai šīs samaksātās mēneša maksas nav jāgrāmato kādā no 7-tajiem kontiem, lai tās parādītos arī pz aprēķinā kā izdevums, jo reāli nauda ir izdota par šo summu un līdz ar to peļņa samazinās? - Nē.
Liepupe
Liepupe 12.04.2008 19:44
нет сообщений на сайте
Sorry - finaNsu ...
Liepupe
Liepupe 12.04.2008 19:45
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.