Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

DRN atskaite, reģistrēšanās un svara noteikšana К списку тем

DRN atskaite, reģistrēšanās un svara noteikšana
Lūdzu palīdziet DRN sakarā.

Nelielos daudzumos ievedam preces no ES. Bet pagājušā gada nogalē "saskrēja" gandrīz 400 kg. No likumiem un tagad arī šeit, saprotu ka mums tagad jāreģistrējas. Bet nu jau esmu saputrojusies- kur jāreģistrējas, kā un galvenais- cik ilgā laikā tas ir/bija jāizdara!? Liekas, ka bija runa par Vides ministriju, bet šeit lasu, ka Vides centrā!? Varbūt vienkārši novecojusi informācija? Skatos, ka šeit par DRN neviens jau sen neko nav diskutējis!

Ar marta mēnesi esmu šī uzņēmuma grāmatvede, un nekad vēl nėesmu saskārusies ar DRN. Šī būs pirmā atskaite. Vai Jūs man nevarētu pateikt vai darīšu pareizi!? Jānodod ir VIDā MK 2007.g.19.jūn.noteikumu 9.pielikumspar I.ceturkni Pa tik, ka mums ir tikai kartona iepakojumi, tad aizpildu II.daļas 5.4.rindiņu un Pārskata kopsavilkumu. Vai pārējās daļas drīkstu neprintēt? Atskaite jānodod līdz 20.aprīlim un arī aprēķinātais nodoklis jāpārskaita. Lūdzu sakiet vai darīšu pareizi!?

Un vēl ļoti svarīgs moments. Vienā Invoice nav norādīts nekāds svars. Piegādes cena iekļauta Invoice , tātad nav transporta dokumenti. Lai sastādītu aktu nepieciešama svēršanas ierīce. Ko lai iesāk ar šo Invoice, ja mums nav ar ko svērt? Vai drīkstam izmantot svēršanas ierīces, kas pieder citai firmai?

MK noteikumos minēta viena svara noteikšanas metode-"dati par analogu preču (identisku preču) analoga iepakojuma (identiska materiāla veida un formas) materiāla veidu un svaru". Vai Jūs nepateiktu kur kaut ko tādu varētu atrast?
Sandera
Sandera 14.04.2008 14:50
349 сообщений на сайте

Ответы (7)

Jā, Jums jānodod DRN par 2008. gada 1 cet. Jāsamaksā līdz 20.04.2008. Es daru tā, ja nav nekāds dokuments par svaru, nosūtu speciāli izveidotu veidlapu, kur piegādātājs norādā visu nepieciešamo informāciju.Jāreģistrējās ir Lielrīgas reģionālajā vides pārvaldes (Rīfgas rajonam).Es varētu mēģināt palīdzēt ar dokumentiem kādi jāiesniedz-iedod savu e-pasta adresi.
Liiiga28
Liiiga28 14.04.2008 14:55
179 сообщений на сайте
Man arī

Paldies

annae@mono.lv
Annaeglite
Annaeglite 14.04.2008 14:57
2044 сообщения на сайте
Nosūtīju Annaeglite...:)
Liiiga28
Liiiga28 14.04.2008 15:03
179 сообщений на сайте
kenta@avikoms.lv
Sandera
Sandera 14.04.2008 15:10
349 сообщений на сайте
Liiiga28

Paldies !!!

Un pārbaudiet e-pastu.
Annaeglite
Annaeglite 14.04.2008 15:17
2044 сообщения на сайте
Nosūtīju e-pastu Sandera, cerams, ka neko nesajaucu, ja nu kādi jautājumi, droši jautājiet.
Liiiga28
Liiiga28 14.04.2008 15:48
179 сообщений на сайте
Paldies Līgai!
Sandera
Sandera 14.04.2008 16:59
349 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.