Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

atliktais nodoklis К списку тем

atliktais nodoklis
meklēju forumā, bet nemācēju atrast atbildi uz man interesējošo jautājumu

Atlikto nodokli sāku rēķināt ar 2005.gadu Revidente teica, lai to uzrādu "uzkrājumi paredzamajiem nodokļiem" un grāmatvedības politikā paskaidroju, ka ir veikta atkāpe no Gadu pārskata likuma 20.1. panta. Tā arī izdarīju.

Vai tā drīkst darīt?
Madde
Madde 24.04.2008 11:11
168 сообщений на сайте

Ответы (3)

nākamajā gadā revidente neteica gadījumā likt īstermiņa kreditoru sastavā? Principā man revidente teica tieši to pašu. Cik atceros A.Ludboržs tā rakstīja Bilances kaut kādā numura, bet tas bija sen
Lottosa
Lottosa 24.04.2008 12:48
178 сообщений на сайте
Neko neteica. Bet es gribu pārnest uz ilgtermiņa kreditoriem - atliktā nodokļa saistības - tā kā tas pienāktos pēc likuma.

Mani interesē, kā to pareizi izdarīt.

Par 2007.gaduatliktā nodokļa saistības es ielieku ilgtermiņa kreditoros.

Bet, kas notiek ar 2006.gadauzkrājumiem paredzamajiem nodokļiem? Ja es atlikto nodokli atstāju uzkrājumos, tad informācija nav salīdzināma.

Lūdzu iesakiet kā rīkoties
Madde
Madde 24.04.2008 13:14
168 сообщений на сайте
Nu pārnesiet arī uz gada sākumu no uzkrājumiem un paskaidrojiet pielikumā.
Ilma
Ilma 24.04.2008 13:47
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.