Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Auto sākotnējā vērtība К списку тем

Auto sākotnējā vērtība
Savs personīgais auto tiek izīrēts uzņēmumam un jau 2 gadus tai tiek rēķināts nolietojums. Tagd vēlos pārdot to. Ja pārdošu par atlikušo vērtību - man būs jānomaksā no tās nodoklis 15%? Vietā mans vīrs man uzdāvinās savu auto, jautājums vai es no ši auto varēšu rēķināt nolietojumu un pieņemt, ka auto sākotnējā vērtība ir dāvinājuma līgumā norādītā summa?
Dianabule
Dianabule 05.06.2008 14:43
37 сообщений на сайте

Ответы (6)

No personīgas mantas pardošanas nevajag maksat IIN. Kāpēc uzņēmums rēķināja nolietojumu uz svešo auto? No jūsu jautājuma grūti saprast kas tur ir.
Jeled
Jeled 05.06.2008 16:49
12 сообщений на сайте
Я тоже ничего не поняла.
Albina
Albina 05.06.2008 20:07
64704 сообщения на сайте
cik var saprast, Diana ir pašnodarbināta un izīrējusi savu auto uzņēmumam..

uzņēmums, savukārt to auto dot Diānai kaut kādu uzdevumu veikšanai
Saab
Saab 06.06.2008 09:01
356 сообщений на сайте
Es atvainojos, ja neesmu saprotami izklāstījusi situāciju. Es esmu pašnodarbinātā persona, jo izīrēju savu auto uzņēmumam. Auto ir pirks finanšu līzingā, tapēc izdevumos kredīta maksājumus iekļaut nevaru. Es esmu tā, kas rēķinu auto nolietojumu, lai veidotu izdevumu daļu. Mans auto ir manas saimnieciskās darbības pamatlīdzeklis. Es šo pamatlīdzekli vēlos pārdot par pamatlīdzekļa atlikušo vērtību. Ienākums no auto pārdošanas būs jāpieskaita pie saimnieciskās darbības ieņēmumiem. Turpmāk savā saimnieciskajā darbība izmantošu vīra auto. Jautājums ir vai dāvinātam pamatklīdzeklim var rēķināt nolietojumu vai tas jāuzkaita natūrā?
Dianabule
Dianabule 06.06.2008 16:18
37 сообщений на сайте
Cik nu man zināms līzinga auto izīrēt nedrīkst.
Andaz
Andaz 06.06.2008 16:54
27892 сообщения на сайте
Jebkurš PL, vai tas pirkts vai dāvināts, ir jaņem uzskaitē, pirms tam nosakot tam vērtību. Kad PL ņemts uzskaitē, tam ir jārēķina nolietojums.
Lidijadzene
Lidijadzene 09.07.2008 12:02
275 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.