Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

EDS un UIN avansa izziņa К списку тем

EDS un UIN avansa izziņa
Šorīt Latgales VIDā nodevu izziņu par UIN avansa aprēķinu no iepr. mēn. neto apgrozījuma un darbiniece ar pārmetumu sirdī paskaidroja, ka šo jau nu brīvā formā nevarot rakstīt, esot speciāla veidlapa. Turklāt arī caur EDS varot šo nodot.

Jautājums- EDSā tiešām ir izziņa par UIN avansu no apgrozījuma? Nevaru atrast un VIUu ar nevaru sazvanīt. Man škiet, ka EDSa ir tikai UIN avansa aprēķina forma parastā.
Bruklena
Bruklena 11.06.2008 13:58
211 сообщений на сайте

Ответы (7)

Man arī šķiet tāpat kā Jums - veidlapas nav un EDS nododt nevar;-)
Ilma
Ilma 11.06.2008 14:17
30495 сообщений на сайте
Būs man darbiniece galvu sajaukusi

Es jau nopriecājos, ka nebūs jāskraida uz VIDu ar šo vienīgo lapiņu.
Bruklena
Bruklena 11.06.2008 14:26
211 сообщений на сайте
EDSā ir dokuments UIN avansa aprēķins un tur 2.metodeir aprēķins proporcionāli iepriekšējā mēneša neto apgrozījumam.
Dzintarss
Dzintarss 17.06.2008 09:11
250 сообщений на сайте
Interesanti, ka var ieiet tajā 2.metode Man ne izdodas! Varbūt kads pateiks ka to var izdarit.
Mirra
Mirra 17.06.2008 09:29
156 сообщений на сайте
Можно, конечно, попытаться заполнять эту форму, но ни в одной колонке не будет цифр, если от нетто оборота аванс начислен, только если в 8 колонке писать текст.
Tt7
Tt7 17.06.2008 10:14
37863 сообщения на сайте
Man nav gadījies aizpildīt UIN avansu šādas gadījumam, bet EDS tā iespēja ir paredzēta (http://www.vid.gov.lv/getfile.aspx?sid=1382). Kur likt kuru skaitli to jau var noprecizēt pie VID kosultantiem.

Protams, ja ir vēlme katru mēnesi viena dokumenta dēļ iet uz VID, tad var tā arī turpināt.
Dzintarss
Dzintarss 17.06.2008 11:12
250 сообщений на сайте
OOO cik patīkami jaunumi! Paldies! Par to es tā mīlu šo portālu, ka reizēm pērles atrodas :):):)

Jāiet čekot EDS
Bruklena
Bruklena 10.07.2008 10:50
211 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.