Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Sab.ēdināšana un nodokļi К списку тем

Sab.ēdināšana un nodokļi
Labrītiņ!

Man ir daži neskaidri jautājumi!

1) Sakiet, lūdzu, ja ēdināšanas firma baro savus darbiniekus (par velti), tas, cik saprotu, skaitās kā pašpatēriņš, līdz ar to ir arī nodokļu atvieglojumi. Bet vai tas neskaitās arī darbinieka labums, kurš jāapliek ar VSAOI un IIN?

2) Ja firmai ir ēdnīca, vai tas uzskatāms kā tirdzniecība un par to arī pienākas nodokļu atvieglojumi?

3) ja es mājās gatavoju ēdienu banketam un pēc tam piegādāju to uz banketa vietu, vai mājas adrese ir reģistrējama kā struktūrvienība?

Lūdzu palīdziet ar padomu!
Insi
Insi 12.06.2008 08:51
352 сообщения на сайте

Ответы (1)

2) Ja firmai ir ēdnīca, vai tas uzskatāms kā tirdzniecība un par to arī pienākas nodokļu atvieglojumi? - par ko gan atvieglojumi???:-O

3) ja es mājās gatavoju ēdienu banketam un pēc tam piegādāju to uz banketa vietu, vai mājas adrese ir reģistrējama kā struktūrvienība? - atnāk pārtikas un vet....dienests un noraus galvu! Nedrīkst gatavot visur, kur ienāk prātā.
Andaz
Andaz 12.06.2008 16:32
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.