Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Problēma norēķinos ar HB norēķinu karti К списку тем

Problēma norēķinos ar HB norēķinu karti
Cien. kolēģi vai kādam arī tā ir , un ko darīt ??? Darbinieks Norvēģijā izmanto prāmja pakalpojumus un norēķinās ar uzņēmuma HB karti. Grāmatvedībā piestāda tikai čeku par samaksu, iepriekš bija darījuma čeks un čeks par samaksu ar HB karti. :'(
Mior
Mior 15.06.2008 12:32
1115 сообщений на сайте

Ответы (9)

Вы же в банковской выписке этот платёж увидите. Я думаю, это не будет проблемой.
Martinas
Martinas 15.06.2008 12:39
38532 сообщения на сайте
Bankas izrakstā parādās pirkums ar summu.Domāju, ka jābūt pirkuma čekam ar visiem tam atbilstošiem rekvizītiem.Varbū es pārāk kasos ??? Nu bet taču arī pie mums norēķinoties ar HB karti - jābūt pirkuma čekam ar rekvizītiem...
Mior
Mior 15.06.2008 13:09
1115 сообщений на сайте
Ой, извиняюсь, невнимательно прочла. Я думала, что чек на покупку как раз есть, а нет второго чека, который показывает уалату картой. Чек на покупку должен быть!
Martinas
Martinas 15.06.2008 13:33
38532 сообщения на сайте
Es arī to uzstāju saviem darbiniekiem. Izdevumos neko nevaru nogrāmatot - žēl summas tomēr sakrājas palielas. Mēģināšu vēl skaidroties (esmu viņiem apnikusi ar savām prasībām - bet tāds nu tas darbs). Paldies par atsaucību.:-)
Mior
Mior 15.06.2008 15:24
1115 сообщений на сайте
Man atnes arī prāmja biļetes.
Andaz
Andaz 16.06.2008 10:40
27892 сообщения на сайте
Cien. Andaz, iepriekš nesa divus čekus par fvienu darījumu : 1)darījuma čeks,2)čeks par samaksu ar HB karti. Tagad nes tikai vienu čeku par norēķiniem ar HB karti. Viss čekā ir norvēģu valodā.Čekā nav visu rekvizītu. Ko jūs domājat par šo "problēmiņu" ? Kā lai noformē šos izdevumus, kuri ir saimnieciski???:'(
Mior
Mior 16.06.2008 12:49
1115 сообщений на сайте
Man ir darbinieki komandējumā Dānijā. Vienmēr ir divi čeki - tieši tāpat kā pie mums. Rekvizīti man arī čekos nav, bet es uz izmaksām lieku - šefs atšifrējumu pieraksta klāt. Un - tā ir pilnīgi viņa atbildība.

Varbūt čekus nenes tāpēc, ka tur ir kas vairāk kā grāmatvedībā jāredz?
Andaz
Andaz 16.06.2008 13:03
27892 сообщения на сайте
Viņi Norvēģijā Mosā izmanto prāmi un summa čekā ir pareiza, tāpāt kā iepriekš.Pa vienam čeku sāka nodot vairāki darbinieki, domāju, ka problēma ir pārdevējā. Šonedēļ vienam darbiniekam lūdzu noskaidrot - kāpēc? Ja mācēs sarunāt varbūt kādu atbildi atvedīs.Pie viņiem tur viss vienkāršāk saka dardinieki, bet šeit grāmatvede prasa daudz vairāk un norvēģi mums nepielāgošoties - man tā saka. Un tomēr - ja kas, tad vainīgs būs grāmatvedis.Lūk tā mums iet...:-)
Mior
Mior 16.06.2008 13:10
1115 сообщений на сайте
Nezinu Varbūt Norvēģijā ir tā. Man ir tikai Dānija. Atved čeku un prāmja biļetes, kurās ir cenas iekšā.
Andaz
Andaz 16.06.2008 13:15
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.