Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Algas ieturēšana К списку тем

Algas ieturēšana
Labvakar!

Lūdzu palīdzību divās litās sakarā ar algām:

1.Iepriekšējā mēnesī darbinieks paliek parādā(algu sarakstā).Vai programma pati norēķinās šomēnes vai man jāietur?Strādāju ar Tildi.

2.Irlēmums no tiesu izpildītāja par alimentu piedziņu.Pārskaitījām tiesu izp.naudiņu.Kā man to iegrāmatot? Pirmo reizi tāda lieta.
Karlita
Karlita 06.07.2008 00:21
155 сообщений на сайте

Ответы (4)

1. progarmma nezin ka Jūs kaut ko pārmaksājāt vai neizmaksājāt!!!

2. darbinieka kartītē Jūs ieliekat pie atvilkumiem summu vai procentus (kā nu ir rakstīts izpildrakstā) un grāmatojiet kopā ar algām

aprēķinātā alimentu summa D 5610 K 562

samaksātā alimentu summa D 562 K nauda

man ir tā, Jums var būt savādāk, bet jebkurā gadījumā alimentu summai ir jāparādās algu aprēķinā
Larao
Larao 06.07.2008 07:05
6767 сообщений на сайте
Liels paldies! Vienīgi vēl jautājums par algu sarakstu: iepriekšējā mēnesī bija alga(izmaksāt) ar "-" zīmi.Kā lai es izdaru šomēnes? Vai vienkārši pie izmaksām ieturēt to summu?
Karlita
Karlita 06.07.2008 15:14
155 сообщений на сайте
Šomēnes ierakstiet ailē "izmaksāts avanss".
Aivars007
Aivars007 06.07.2008 15:51
26984 сообщения на сайте
Paldies, Aivars007!
Karlita
Karlita 06.07.2008 18:26
155 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.