Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Juridiskā adrese citas personas dzīvoklī К списку тем

Juridiskā adrese citas personas dzīvoklī
1) Vai ir likumīgi reģistrēt IK juridisko adresi dzīvoklī, kurā dzīvoju, bet īres līgums ir noslēgts uz draudzenes vārda?

2) Vai tiek pārkāpts īres līgums, ja reģistrēju juridisko adresi šajā dzīvoklī un līgumā ir noteikts, ka bez nama īpašnieka rakstiskas piekrišanas nav ļauts mainīt telpu profilu un iekavās norādīts - izmantot kā biroju. Vai tiks pārkāpts līgums, ja reģistrēju adresi dzīvoklī, bet neizmantoju to kā biroju, jo mani pakalpojumi - konsultācijas un tās vienmēr notiek klientu birojos.
Dorians
Dorians 08.07.2008 00:01
2 сообщения на сайте

Ответы (7)

Diemžēl kā īres līgumā noteikts.

Bet no otras puses jurudiskā adresē nav jābūt birojam.Tā ir vieta ,kur atbildīgās personas sasniedzamas vismaz ar pasta starpniecību.Bet tā ir mana teorija.Jāskatās likumdošanā precīzāk.
Squirrel
Squirrel 08.07.2008 01:19
809 сообщений на сайте
Otrais jautājums mani vismazāk interesē, jo domājumu, ka noteikti varēšu sarunāt atļauju ar ēkas īpašnieku. Galvenais ir zināt, vai man nebūs nepatikšanas no VID puses, ja kādā no pārbaudēm man paprasītu kādu apliecinošu papīru, ka dzīvoju šajā dzīvoklī.
Dorians
Dorians 08.07.2008 15:22
2 сообщения на сайте
No VID puses nekādu nepatikšanu Jums nebūs. Nepatikšanas var būt Jūsu draudzenei, jo ja īpašumā esošas telpas izmanto saimn.darbībai ( acīmredzot draudzene Jums tās patapina , ja bez maksas) tad jāmaksā ir NĪN. Tikai līdz šim VID laikam pr to vēl nav aizdomājies;-)
Ilma
Ilma 08.07.2008 21:38
30495 сообщений на сайте
izlasot šo, tad sāks arī aizdomāties.
Cleo
Cleo 09.07.2008 17:55
19234 сообщения на сайте
Toties Latvenergo gan aizdomājies. Cena par elektrību cita!
Andaz
Andaz 10.07.2008 10:28
27892 сообщения на сайте
Причем тут коммерческая деятельность.

Если живете в квартире, то декларируйте там место жительства и регистирируйте юридический адрес по месту жительства.

Никаких проблем не будет.
Maija
Maija 10.07.2008 12:23
28223 сообщения на сайте
Nu tas gan būtu vispareizākais.
Ilma
Ilma 10.07.2008 12:57
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.