Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

LV uzņēmums un transporta pakalpojumi tikai pa ārzemēm К списку тем

LV uzņēmums un transporta pakalpojumi tikai pa ārzemēm
Labvakar!

Varbūt kādam jau ir pieredze un var padalīties?

LV uzņēmums gatavojas sniegt transporta pakalpojumus ES un citās ārvalstīs. Pakalpojuma sniegšana no sākuma līdz beigām notiek tur. Gan auto, gan šoferi uz līguma pamata tikšot nomāti tajā valstī, kurā sniegs pakalpojumu.

Gribu saprast, kā šie darījumi jāatspoguļo grāmatvedībā un kā jāpiemēro PVN.

Zvanīju un konsultējos ar VID un viņi man, protams, saka, ka jāregistrējas kā PVN maksātājam katrā no tām valstīm, kur tiks sniegti pakalpojumi.

Bat lieta tāda, ka tiks skartas ļoti daudzas valstis. Vai tiešām nav cita varianta?

Kā gan lai saprotu katras valsts likumdošanu šajā sakarā un PVN deklarāciju aizpildīšanas un iesniegšanas kārtibu, ja pat nezinu šo valstu valodu??...
Inese.m
Inese.m 24.07.2008 17:03
216 сообщений на сайте

Ответы (6)

Если Вы собираетесь регистрироватся за рубежом, то Вам там и нужно будет отчитыватся. Для этого нанимают местных бухгалтеров.

У нас же перевозки из Латвии, так что что-либо посоветовать не берусь.
Julijatim
Julijatim 24.07.2008 17:26
8799 сообщений на сайте
http://www.vgk.lv/ru/forum/8/64794/
Anet
Anet 24.07.2008 17:59
32 сообщения на сайте
Paldies, Anet!

No tās diskusijas saprotu, ka tomēr pastāv iespēja neregistrēties ES vai citā valstī un izstādīt rēķinu ar 0% PVN un darījumu parādīt arī atskaitē.

Bet varbūt kāds var pateikt, pamatojoties uz kuriem normatīvajiem aktiem var nonākt pie šādiem secinājumiem, ja VID saka, ka tomēr bez registrēšanās nekā..?

Vai varbūt es sapratu kaut ko galīgi nepareizi?
Inese.m
Inese.m 24.07.2008 20:44
216 сообщений на сайте
es nesaprotu kāds tad būs jūsu pakalpojums-starpniecības ?
Irenap
Irenap 25.07.2008 08:54
137 сообщений на сайте
Neviens Jums neļaus kaut vai Zviedrijā sniegt pakalpojumus, tur nereģistrējoties.
Tiggra123
Tiggra123 25.07.2008 09:38
435 сообщений на сайте
Irenap, jā, laikam tā arī sanāk kā starpniecības pakalpojums. Par šādu vadības ideju arī es brīnos, bet no manis prasās tikai grāmatvediskais noformējums
Inese.m
Inese.m 25.07.2008 09:50
216 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.