Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

PVN gada deklarācija К списку тем

PVN gada deklarācija
Labvakar! Ja par gadu uzkrājies tikai priekšnodoklis, piem. 520,00 Ls, tad PVN gada deklarācijā tas varētu izskatīties šādi?:

Par taksācijas gadu iesniegtajās deklarācijās aprēķinātā nodokļa summa: -520,00 Ls

Par taksācijas gadu aprēķinātais nodoklis, ievērojot veiktās korekcijas: -520,00 Ls

Budžetā maksājamais nodoklis: 0,00

No budžeta atmaksājamais nodoklis: 520,00 Ls (!?)

Vai tomēr pareizāk ir pēdējā ailē rakstīt 0,00 Ls? Ja tā - vai šis pvnk iekrājums pāriet uz nākamo gadu vai zūd?

Paldies
Aniev
Aniev 02.08.2008 19:35
89 сообщений на сайте

Ответы (2)

Pēdējā rindā arī 0,00.Pārmaksa nekur nezūd.Tur cita ideja. Pēdējā rindā būtu tikai tad kāda summa ja pirmā un otrā rinda nesakaristu summās.
Ilma
Ilma 02.08.2008 20:09
30495 сообщений на сайте
PVN gada deklarācija nepilda konta pārskata funkcijas, tāpēc nekādi atlikumi tur netiek uzrādīti. Otrajā rindā ir cits skaitlis, ja ir jāveic proprocijas pārrēķins un jāveic korekcijas par visu gadu kopsummā.
Cleo
Cleo 03.08.2008 12:14
19234 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.