Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

A/m izmantošana pašnodarbinātajam К списку тем

A/m izmantošana pašnodarbinātajam
Ja pašnodarbināta persona izmanto savu auto savās darbībās, un kā tad tiek tas noformēts? Esmu uzrakstījis lēmumu ( vai ar to pietiek?) ka izmantoju un rēķinu amortizāciju un no tā 70% laižu izdevumos? Bet ja iegādājos jaunu auto un veco gribu svītrot no saviem PL, kas tad man ir jādara?
Tomelis
Tomelis 03.08.2008 21:39
9 сообщений на сайте

Ответы (8)

70% no atlikušās vērtības uz izdevumiem;-)
Ilma
Ilma 03.08.2008 22:17
30495 сообщений на сайте
Esmu uzrakstījis lēmumu ( vai ar to pietiek?) ka izmantoju un rēķinu amortizāciju un no tā 70% laižu izdevumos?

Tie 70 % ne vairāk ir pēc likuma. Bet lēmums , ka tieši 70% un ne mazāk domāju, ka tas ir labi, ka tāds ir uzrakstīts.Vispār VID jo vairāk papiru, jo labāk.
Ilma
Ilma 03.08.2008 22:34
30495 сообщений на сайте
Nu kā es varu šo automašīnu izņemt no PL? man VIDā teica, ka atlikušo vērtību ielikt ieņēmumos, kas man liekas nedaudz neloģiski, bet varbūt tomēr!? Jo auto jau ir uz fiziskas personas vārda, un vēlos to pārdod!
Tomelis
Tomelis 03.08.2008 22:41
9 сообщений на сайте
Šeit manuprāt ir divas lietas.PLizslēdz no PL, atlikušo vērtību būtu uz izdevumiem( paš.70%).Un otra lieta pārdošana.
Ilma
Ilma 03.08.2008 22:48
30495 сообщений на сайте
Par atl.vērtības uzskaitīšanu ieņēmumos- man arī ta liekas neloģiski.Kāpēc tā būtu jādara?

Varbūt pēc analoģijas ar NĪ

57. Piemērojot likuma 9.pantapirmās daļas 19.punktu ja minētais nekus¬tamais īpašums ticis izmantots saimnieciskajā darbībā, fiziskās personas apliekamo ienākumu palielina par visos iepriekšējos taksācijas periodos, kuros nekustamais īpašums izmantots saimnieciskajā darbībā, norakstīto nolietojumu (likuma 9.pantapirmās daļas 19.punktapiemērošanas piemērs – šo noteikumu 3.pielikumā).

Bet tad arī tā nebūs vis atlikusī vērtība, bet uzskaitītis nolietojums uz apliekamā ienākuma palielinājumu;-)
Ilma
Ilma 03.08.2008 23:00
30495 сообщений на сайте
А я вообще этого идиотства не понимаю. Зачем износ в доходы поднимать, если ОС использовалось в хоз.деятельности.
Albina
Albina 04.08.2008 09:41
64702 сообщения на сайте
Es arī līdz galam nevar atrast skaidrojumu ja manam auto kad ņemu ārā no PL paliek vērtība 200 Ls, ko ar to iesākt?
Tomelis
Tomelis 04.08.2008 10:32
9 сообщений на сайте
Jautājiet vēlreiz citā VID,pastāstiet ko teica.
Ilma
Ilma 04.08.2008 13:16
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.