Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Veselības apdrošināšana pašnodarbinātam К списку тем

Veselības apdrošināšana pašnodarbinātam
Sveiki, kolēģi!

Kā veic nodokļu aprēķinu, ja uzņēmums ir iegādājies veselības apdrošināšanu darbiniekiem es zinu, bet kādus nodokļus pēc kāda aprēķina tos veic pašnodarbinātais, ja tas ir gādājies un apmaksājis veselības apdrošināšanas polisi?
Sann
Sann 26.08.2008 11:52
369 сообщений на сайте

Ответы (3)

http://www.medicine.lv/nozares/veselibas_apdrosinasana/index.php
Tatjana77
Tatjana77 26.08.2008 12:01
7478 сообщений на сайте
tatjana77, mani pārprata , man jau ir polise, tagad tik jāzina kādi nodokļi jāmaksā!
Sann
Sann 26.08.2008 12:04
369 сообщений на сайте
ir zināms kā, piem.:

http://www.bta.lv/juse/jurpers/JurPersonam/Vesel_apdrinfo/
jurid. personai :

- apdrošināšanas prēmiju neapliek ar uzņēmuma ienākuma nodokli

- apdrošināšanas prēmijas maksājumam nepiemēro iedzīvotāju ienākuma nodokli (ja apdrošināšanas prēmija nepārsniedz 10% no apdrošinātās personas gada bruto darba samaksas un nepārsniedz 300 latus)

- sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās neietver apdrošināšanas prēmijas (ja nepārsniedz iepriekš minētos procentus un summu)

bet pašnodarbinātais ir fiz. persona un tai ir iespēja apdrošināt:

piem. Civiltiesiskās atbildības apdrošināšana

t.sk Namu pārvaldnieku VCTAMedicīnas darbinieku profesionālās CVTA apdrošināšana

un Nelaimes gadījumi

bet par "tieši" Veselības apdrošināšanu
Tatjana77
Tatjana77 26.08.2008 12:17
7478 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.