Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN ES К списку тем

PVN ES
Sveiki, man taads stulbs jautaajums..... nopirkta prece ( diivaans, biroja vajadziibaam) Prece pirkta Lietuvaaa....

liidz ar to man jaapilda atskaite Pārskats par priekshnodoklja summaam ES....

jautaajums: Vai PVN summa ( apreekjinaaju pati, jo reekjinaa nav apreekjinaats PVN, bet pakalpojuma sniedzeejs ir PVN maksaataajs) PVN meenesha dekaraacijaaa ir jaaraksta ailiitee nr... 64 ???

vienkaarshi gribu paarliecinaaties, pirms nododu atskaiti...
Chikita
Chikita 27.08.2008 17:25
355 сообщений на сайте

Ответы (4)

un veel gribeeju jautaat kaadaa gadiijumaa pilda atskaites (PVN meen. dekl.) 50-to aili?
Chikita
Chikita 27.08.2008 17:35
355 сообщений на сайте
Jums jābūt Lietuvas rēķinam-(dažādi viņu nosauc ES)ar 0% PVN likmi. Jūs aprēķināt no summas latos PVN 18%, aizpildāt PVN deklarācijā Jūsu pieminēto 50.rinduun attiecīgi 55. un 64.rindupar aprēķināto PVN( grāmatojums D5721../K 5721...) Tas nekas, ka biroja mēbeles, uz tām attiecas tie paši nosacījumi, kas precēm. Tikai uzmanīgi PVN pielikumā - ja Jūs iegādājāties preces EUR, jāpārrēķina LTL, un tā summa jānorāda litos, jo Lietuva tāpat kā pagaidām Latvija nav eirozonas valsts(joprojām ir sava nacionālā valūta).Ja pareizi saprotu, tad nav vēl kaut kas saistīts ar pakalpojumu sniegšanu,bet tikai ar preču iegādi."( apreekjinaaju pati, jo reekjinaa nav apreekjinaats PVN, bet pakalpojuma sniedzeejs ir PVN maksaataajs) PVN meenesha dekaraacijaaa ir jaaraksta ailiitee nr... 64 ???"
Vijoliite
Vijoliite 27.08.2008 18:32
1711 сообщений на сайте
Ta bēdīgais cilvēciņŠ pats sanāca,iekavas vietā.
Vijoliite
Vijoliite 27.08.2008 18:35
1711 сообщений на сайте
liels Jums paldies
Chikita
Chikita 27.08.2008 18:59
355 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.