Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Nek.īpaš. un PVN К списку тем

Nek.īpaš. un PVN
Sekojoša situācija - no 2005.gadaceltniecības firmā tika iepirkti materiāli mājas renovācijai, kas pieder firmas īpašniekam ar domu, ka viņs ir pasūtītājs. Nu un visu laiku tika likts uz izmaksām un PVN. Tad 2007.gadaoktobrī īpašnieks renovēto īpašumu ar visu zemi ieguldīja kā pamatkapitāla palielināšanai. Pie tam vēl decembrī pusi īpašuma un zemi pārdeva 3 pircējiem(kā dzīvokļus)- aplika visu summu ar PVN (izņemot zemi). Pa visu šo laiku nebija sastādīts nekāds līgums un situācija nebija skaidra kas notika un kas ne. Sākumā es pat izdevumus liku uz 124, jo domāju, ka tā arī paliks, tad visu pamainīju uz 711, un beigās notika tas, kas notika. Jautājums?

1. Vai var noformēt līgumu starp firmu un īpašnieku par to, ka firma renovē īpašnieka īpašumu jau ar nolūku, ka tas to ieguldīs kā mantisko ieguldījumu.

2. Mantiskajam ieguldījumam vispār jau nav priekšnodokļa, vai man visu laiku bija tiesības atskaitīt prieksnodokli.

3. Nav iesniegti nekādi iesniegumu VID par 10.p.4.d.parnek īpaš. utt - un vai vajadzēja, kad reģistrēja un kad pārdeva?

Vispār baigā putra - un tagad vēl VID ar tematisko pārbaudi par PVN priekšnodokli.

Help? Ko vēl var pamainīt, pirms mūs sāk kratīt.
Moira
Moira 01.09.2008 11:08
нет сообщений на сайте

Ответы (5)

Sanāk stulba situācija ar izmaksām - tā jau lielas, tad vel kad palielinaja pamatkapitalu tad D 12 K3110 par konkretu summu. Un kad pārdeva īpasumu, tad norakstās atlikusī vērtība(atkal uz 7 grupu). Varbūt vajadzēja uzkrāt izdevumus uz 236 kontu un kad nekust.īpasumu ielika uzskaitē, tad arī norakstīt. Tad jāmaina UIN deklaracijas. Vispār uztraucos jau tikai es, īpašniekam viss vienalga.
Moira
Moira 01.09.2008 11:14
нет сообщений на сайте
Kad norakstījāt uz izdevumiem summas renovēšanai priv.īpašuma, tad pretī vajadzēja rēķinu par sniegto pakalpojumu fiz.personai- tas pirmkārt pēc manas saprašanas- lūk būtu ieņēmumi, kas segtu izdevumus un kas arī būtu pareizi pēc būtības.Bet tas vilciens laikam jau aizgājis.
Ilma
Ilma 01.09.2008 11:18
30495 сообщений на сайте
Nu tas posms, kad firmai notiek ieņēmumi izpalika, par to jau es uztraucos - par visu kas notika es uzzunāju ka pēdējā. Bet kā būtu ar PVN.

1 Izdevumi un PVN - viss ok

2. īpašnieks saņem ar Pieņ.-nod aktu. Ieņēmumi un PVN

3.Tadviņš iegulda mantisko - PVN nav

4. Tad notiek pārdošana (nelietot nek.īpaš.) un atkal PVN

Tad jau sanak PVN dubultā budžetā būtu.

Vēl jau kamēr nav sākta pārbaude, es jau varu labot gan PVN, UIN deklarācija un pat gada pārskatu - nezinu vai vajag vai sēdēt un gaidīt, kas būs?
Moira
Moira 01.09.2008 11:29
нет сообщений на сайте
VID vēl nav , bet man ir nedēļa laika.
Moira
Moira 01.09.2008 11:30
нет сообщений на сайте
Vai nevienam nav komentāru?
Moira
Moira 02.09.2008 10:06
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.