Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

6.pielikums К списку тем

6.pielikums
Par 6.pielikumupar ieturēto un bužetā pārskaitīto ieieN.Manbij nepareizi aprēķināts martā un es tagad septembrī gribu sniegt precizējumu kā man tagad tur pareizi jāraksta?? ieturētaās summas būs lielākas(jo visiem bij pa maz), bet budžetā pārskaitītās paliks tās iepriekšejās??? A kur tad man paliek tā starpība?? Vai man precizējumā septembrī par martu nav jāraksta gan ieturētajās un budzētā ieskaitītā jaunā summa, kaut arī martā nav ieskaitīts, bet bija jābūt?? Kā ir pareizi??
Alpu_vijoliite
Alpu_vijoliite 11.09.2008 18:31
57 сообщений на сайте

Ответы (1)

ieturētaās summas būs lielākas(jo visiem bij pa maz), bet budžetā pārskaitītās paliks tās iepriekšejās???

Kāpēc? Budzetā arī tad jāpiemaksā.Bet es domāju jādod nevis iepriekšējās labojums, bet kad iemaksāsiet papildus summu budžetā, tad arī dosiet jaunu 6.pielikumupar jauno iemaksāto summu;-)
Ilma
Ilma 11.09.2008 21:55
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.