Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Darba brauciena mērķis transportā dienas naudām К списку тем

Darba brauciena mērķis transportā dienas naudām
Labdien! Vai kāds no transporta jomā strādājošiem var palīdzēt precizēt - autovadītājs ved kravu no Polijas uz Maskavu. Kā jūs rēķinat dienas naudu:

1) pēc Maskavas tarifa (jo tas ir kravas piegādes galamērķis) vai

2)sadalat - LV-Polija (braucot pēc kravas 25 Ls) un LV-Maskava 40 Ls.

Man pašai liekas pareizāks otrs variants, bet priekšnieki liek visu reisu apkopot vienā un dienas naudas rēķināt pēc Maskavas 40 Ls (protams, izdevumi ir lielāki, bet pēc MK noteik.219 (komandējumu atlīdzība) panta 26.5. punkta - valsts, uz kuru viņš ir nosūtīts. Es to saprotu - ja brauc uz Poliju pakaļ kravai, tad Polijas norma, ja ved uz Maskavu - tad Maskavas norma. Vai es kaut ko nesaprotu un var visu rēķināt pēc kravas piegādes vietas?
Ingrida8
Ingrida8 30.09.2008 10:44
17 сообщений на сайте

Ответы (1)

ja brauc uz Poliju pakaļ kravai, tad Polijas norma, ja ved uz Maskavu - tad Maskavas norma

Сначала он nosūtīts в Польшу за товаром, а только потом уже в Москву.
Albina
Albina 30.09.2008 11:09
64703 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.