Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

VSAOIE -labojumi par pagājušo gadu К списку тем

VSAOIE -labojumi par pagājušo gadu
Labdien!

Lūdzu,palīdziet šādā situācijā!

2007.g.tikanoslēgti uzņēmuma līgumi ar fiz.personām,kurām tika izmaksāta atlī-dzība, ieturot IIEN, bet biju palaidusi garām, ka pēc uzņ.līg.ir jāuzskaita VSAOIE.Laikļūdu labotu, VID konsultanti

liek priekšā šos cilv.pieņemt darbā ta-gad,ieslēgt ziņās par darba ņēm.un ziņo-

jumā par VSAOIE. Man nav skaidrs, kādi grāmatojumi šeit veicami- vai D8290 K5610

D5610 K8190 un D8290-K5723 un jāstornē

algas grāmatojumi par 2007.gadu? Vai

par šiem cilvēkiem tagad jānoformē dar-ba līgumi,vai tādā gadījumā kāds audits

neliks mums uzskaitīt VSAOIE 2 reizes -

gan par 2007.gadu gan arī tagad ?
Dacep
Dacep 03.10.2008 10:45
2 сообщения на сайте

Ответы (9)

Nekādā gadījumā tagad neko nepieņemiet darbā.Sniedziet atskaišu precizējumu par 2007. gadu VSAO un darbinieku kustībai, un lai VIDs nestāsta,ka nevar izlabot.Piemaksājiet nesamaksātos nodokļus,tos un cilvēkam vairāk izmaksāto norakstiet izdevumos kā iepriekšējo gadu kļūdas labojumu un viss.Vienīgi labojums laikam jānes papīra veidā, šķiet ka pa EDS nevar nodot.
Tcrita
Tcrita 03.10.2008 11:18
26 сообщений на сайте
Paldies,Tcrita !

Jūsu ieteikums man liekas visloģiskākais šai situācijā,

tikai VID jau man atbildēja, ka, ja iesniegšu izmainīto

ziņojumu par 2007.gadu tas netikšot pieņemts.
Dacep
Dacep 03.10.2008 11:39
2 сообщения на сайте
EDSā nepieņems, rakstiet rakstisku iesniegumu un atskaiti uz VID un viss būs kārtībā, visas kļūdas VAR un VAJAG labot!Aizsūtiet ierakstītā vēstulē, lai tad pamato , kāpēc nepieņems.
Tcrita
Tcrita 03.10.2008 13:37
26 сообщений на сайте
Likums par valsts sociālo apdrošināšanu 20.'pants ir jauns pants, kas stāsies spēkā ar 01.01.2009- Kārtību, kādā darba devējs un VIDs precizē darba ņēnēja darba ienākumus un obligātās iemaksas, kā arī īpašus gadījumus,kuros DD precizē DŅ darba ienākumus un obligātās iemaksas par iepriekšējiem pārskata mēnešiem, nosaka Ministru Kabinets.

Tā kā kārtības nav! Kamēr nav, labojam, kā protam:-)
Tcrita
Tcrita 03.10.2008 14:39
26 сообщений на сайте
Šī kartība jau šodien ir aprakstīa 397.noteikumos

Tie tik tiešām tiks mazliet laboti, ņemot vērā grozījumus likumā par soc.apdrošināšanu.

Tomēr nekā būtiskā tur nebūs.
Mimra
Mimra 03.10.2008 17:22
474 сообщения на сайте
Ja tajā ministru kabinetā kāds draudzējas ar galvu, vajadzētu gan mainīties...:-)
Tcrita
Tcrita 03.10.2008 23:13
26 сообщений на сайте
Pa nakti lēnām apdomāju.mani nomulsināja tas vārds tagad.Konsultantidroši vien bij domājuši ierakstīt tekošajā atskaitē pieņemtos ar 2007.gadadatumu, tas ir vienīgais variants.darbiniekuatskaitē pieņemtos ar 2007.g, VSAO atskaitē VSAO summas,klāt pie atskaitēm pārrēkinu un grāmatvedības izziņu par pārrēķinu ar grāmatojumiem .Grāmatojiet gan tikai VSAO, no 2007,neko nestornējiet.tad visam vajadzētu būt kārtībā, jebkurš audits sapratīs, kas un kāpēc labots.
Tcrita
Tcrita 04.10.2008 11:24
26 сообщений на сайте
vajadzētu gan mainīties

..........

diemžēl arī tādos gadījumos, kad ir skaidri teikts kā jādara, nedižo izlasīt, bet skrien pie datora uzzināt, ko kāda tante pasaka.......un pēc tam vēl ilgi strīdās, vai ir pareizi........
Mimra
Mimra 04.10.2008 12:08
474 сообщения на сайте
Mimra- tante tik tiešām esmu, bet kā zilzeķe tiesām nejūtosLOL
Tcrita
Tcrita 07.10.2008 18:05
26 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.